Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Мотопомпи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити Мотопомпи

Своє застосування мотопомпи знаходять як у повсякденному житті, так і у професійній діяльності. Вони є своєрідним насосом, який здійснює перекачування води та інших рідин. Застосування у сфері сільського господарства, на присадибній ділянці, домашньому використанні, при гасінні пожеж, при наданні комунальних послуг — це ще лише початок переліку сфер використання мотопомп.

Її переваги є незаперечними – працює мотопомпа автономно, тільки від бензинового палива. Майже не шумна у використанні і здатна перекачувати величезну кількість води. Плюсом є можливість безперервної роботи без поломок та перегрівів протягом 10-15 годин.

Параметри вибору бензинових мотопомп.

Щоб правильно вибрати та купити мотопомпу, в першу чергу необхідно визначитися з майбутнім призначенням. Якщо планується сезонне застосування як відкачування води з приміщення, що підтоплюється, то достатньо побутового агрегату середньої потужності. З іншого боку, коли планується тривале використання протягом усього теплого періоду, наприклад, для постачання дачної ділянки водою, то буде потрібно пристрій з вищими технічними характеристиками.

  • Перш ніж купити мотопомпу недорого в Україні, крім її виду та призначення, варто також звернути увагу на кілька інших характеристик:
  • Максимальна потужність двигуна – від неї залежить, як швидко буде відкачана вода. А ще, чим потужніший агрегат, тим вища на нього ціна.
  • Об'єм паливного бака – впливає на тривалість однієї робочої сесії.
  • Максимальне піднесення – висота, на яку мотопомпа може підняти воду на виході. Також ці дані можуть використовуватись для розрахунку максимальної довжини горизонтально прокладеного шланга. В цьому випадку вказане значення множиться на 10.
  • Висота всмоктування – різниця між висотою установки мотопомпи та отвором всмоктуючого шланга. Простіше кажучи, чим більша висота, тим глибше водоймище зможе осушити агрегат. Але навіть для найпотужніших мотопомп цей показник не перевищує 8 метрів.

Типи мотопомп

Мотопомпи можна поділити на окремі типи:

  • Для чистої та злегка забрудненої води.

Такі мотопомпи використовують для організації системи подачі води на дачах або садових ділянках. Як правило, подібні мотопомпи для поливу мають невисоку продуктивність (200-500 л/хв), проте цього вистачить на те, щоб полити рослини і на городі, і в теплиці, і на картопляному полі.

  • Для брудної води.

Ці мотопомпи потрібні для осушення басейнів, колодязів, підвалів. Всі вироби мають широкі вхідні отвори, діаметр яких доходить до 10 см. Це необхідно для того, щоб через техніку легко проходила рідина, що містить дрібне сміття (пісок, галька, тріски). В іншому мотопомпи для брудної води нічим не відрізняються від інших, подібних до них. Тому, щоб не заплутатися при виборі, варто дивитися на маркування кожного виробу, часто моделі, призначені «для брудної роботи», виробники відзначають буквою T.

  • Мотопомпи для гасіння пожеж.

Такі мотопомпи по-іншому називаються «високонапірними», позначаються під час випуску літерою «Н». Їхня головна особливість – потужний двигун, завдяки якому техніка здатна видавати до 1800 л за хвилину! Звичайно, таке обладнання коштує недешево, але результат виправдовує кошти – користуючись моделлю цієї категорії, можна загасити дрібне чи велике спалахування за дуже короткий період часу.

Де купити мотопомпи у Києві

У нашому магазині представлений широкий асортимент різних пристроїв не лише за продуктивністю, а й за вартістю. Якщо ви бажаєте знайти місце, де на мотопомпу бензинову для води ціна буде найвигіднішою, то ви потрапили за адресою! Як, втім, і весь асортимент насосного устаткування, включаючи насоси для перекачування газів. Наші спеціалісти будуть раді допомогти вам із вибором. Якщо вам потрібно замовити бензинову мотопомпу, купити її, як і інші типи мотопомп, ви можете в інтернет-магазині Інструмент Центр. Всі пропоновані нами мотопомпи надійні в роботі та прослужать тривалий час.

Вгору