Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Масла і мастила

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Олії та мастила
Підтримка форми інструментів допоможе вам працювати більш ефективно. І один з найкращих способів догляду за інструментами, обладнанням та транспортними засобами – це регулярне використання якісних олій та мастильних матеріалів. Залежно від типу інструментів, які використовуєте, та навколишнього середовища, в якому ви працюєте, може знадобитися часте нанесення олії або мастила, щоб запобігти перегріву, відштовхувати вологу та підтримувати безперебійну роботу інструментів або обладнання.
У нас є масло для 2- та 4-тактних двигунів, що підходить для більшості садових машин з бензиновими двигунами, включаючи газонокосарки та генератори. Знайдіть масло для будь-яких цілей, включаючи масло для бензопили, компресорне масло, проникне масло та масло для авіаліній для надійного мастила компонентів.
Подбайте про технічне обслуговування техніки
Догляд за садом передбачає використання різних пристроїв, наприклад пилок і газонокосарок. Правильний догляд за технікою дозволить довше радіти їм і заощадити не лише гроші, а й час, який витрачається на роботу по дому. За всіма садовими машинами необхідно правильно доглядати, щоб вони служили довго та ефективно. Такі деталі, як двигуни, ланцюги, шестерні та напрямні, особливо потребують належного догляду та захисту, щоб вони функціонували належним чином і не вимагали частої заміни. Масло для садових машин допоможе оптимально доглядати свої пристрої, щоб їх можна було успішно використовувати якомога довше.
Масло для бензопил та мотокос – навіщо його використовувати?
Олія для садової техніки допоможе знизити ризик поломок та підвищити ефективність вашого обладнання. Правильна підготовка косарки забезпечить адекватне відведення тепла, що продовжить термін служби обладнання. Завдання продукту для садових машин – захистити їх від високотемпературних відкладень та небезпечної корозії. Вибір правильного препарату може бути для вас трохи складним – потрібно вирішити, чи потрібен синтетичний, мінеральний продукт для двотактної чи чотиритактної косарки. Перевірте підготовлені нами продукти та виберіть масло для садової техніки, яке найкраще відповідає вашим очікуванням.

На що звертати увагу при виборі олії для садової техніки?
У вас величезний газон, ви часто використовуєте газонокосарку для видалення порослої трави? Щоб пристрій прослужив якомога довше, визначтеся з відповідною підготовкою до обслуговування. Правильно підібране масло для косарки дозволить уникнути занадто швидкого зношування двигуна.
Зверніть особливу увагу на вид препарату – доступні мінеральні та синтетичні речовини. Чим вони відрізняються одна від одної?
Синтетична олія для газонокосарок з дуже високою потужністю відмінно захищає пристрій. Ви можете успішно використовувати машину, захищену таким продуктом, коли на вулиці дуже висока температура. Олія для газонокосарок може впоратися з дуже довгою роботою, тому це хороший варіант, якщо потрібно косити газон на великій площі. Синтетичні продукти підходять для роботи при низьких температурах.
Мінеральна олія для садової техніки підійде, якщо у вас невелика газонокосарка. Пам'ятайте, що такий продукт не можна заливати у потужні пристрої. Виріб може спричинити перегрів двигуна.
Вибір між синтетичною чи мінеральною олією - не єдине, на що потрібно звертати увагу при виборі захисного продукту. Важливим є тип пристрою, з яким ви працюєте в саду. Якщо є двотактна косарка, ви, напевно, знаєте, що в ній немає спеціального місця для захисту. Олія для паливної суміші містить необхідний розчинник, що полегшує змішування двох елементів. У нашому асортименті ви знайдете продукт, який відрізняється меншою кількістю диму. Масло для 2-тактної косарки забезпечить комфортну роботу з пристроєм, завдяки чому воно збереже набагато триваліший термін служби.
У чотиритактній косарці можна використовувати додатковий масляний піддон. Вибираючи продукт для такого пристрою, зверніть увагу на його в'язкість. Параметр відповідає за можливість використання продукту за низьких і високих температур. Якщо для цього засобу буде занадто холодно, воно може стати занадто густим - це завадить запуску двигуна, а отже, і плановим роботам по дому. Якщо температура занадто висока для цього продукту, олія для садової техніки стане занадто рідкою і, отже, не забезпечить належного захисту.
Ви користуєтесь бензопилою? Вам буде потрібна відповідна підготовка, щоб захистити її. У нашому асортименті ви знайдете олію для змащення ланцюга. Завдяки цій мірі ви захистите напрямні та ланцюги, що дасть можливість їх тривалого використання. Наважуючись на цей продукт, перевірте його в'язкість – якщо вона буде високою, захисний шар не буде видалено під впливом приладу. Вибираючи олію для ланцюгів, зверніть увагу на стійкість продукту до високих та низьких температур. Колір препарату може бути червоним чи зеленим. Приймаючи рішення про мастило для двотактних двигунів, зверніть увагу на колір того засобу, який раніше був у пристрої.

Вгору