Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Кусачки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити кусачки у Києві

Ручний інструмент, який використовується для різання різних матеріалів. Середня пара має два важелі, скріплені між собою точкою опори, розташованої ближче до одного кінця. Коротка частина – це губки, а довга – ручки.

Ці інструменти застосовують важелі для розширення та збільшення сили захвату. При натисканні на ручки сила утримання збільшується і прямує до точки, де стикаються кліщі.

Корисні для багатьох застосувань, можуть використовуватися з матеріалами, які потенційно занадто малі для ручної обробки.

Доступний широкий вибір різних типів. Можуть бути різних розмірів та оснащені різними кліщами та шарнірами, є три основні типи: фіксуючі, регульовані та нерегульовані. Ці інструменти зазвичай виготовляються із сталі.

Різні типи

 • Бокорізи працюють за рахунок вдавлювання та розклинювання кабелю. Пропонують чисте оздоблення, ніж ножиці та ножі. Бічні кусачки не слід використовувати для обробки твердих предметів, таких як цвяхи, шурупи, оскільки ці матеріали можуть спричинити пошкодження та вивести інструмент із ладу.
 • Кусачки для кабелю використовуються в електротехніці. Вони ізольовані, щоб запобігти ураженню електричним струмом. Однак важливо не плутати пластмасове або гумове покриття на важелі неізольованого кабельного різака з електричною ізоляцією.
 • Кусачки врівень включають кліщі, які розташовані під кутом і є вузькими, а ручки підняті, тому залишається достатньо місця для їх надійного утримання. Цей тип використовується для обробки звичайних, м'яких та напівтвердих металів. Варто зазначити, що фрези врівень слід застосовувати тільки на плоских поверхнях, де вони можуть розташовуватися врівень з об'єктом, що розрізається.
 • Кінцеві кусачки мають майже плоску голівку. Це дозволяє інструменту різати впритул до поверхні матеріалу, не заглиблюючись у нього.
 • Діагональні призначені для обтиску або розклинювання кабелю, щоб забезпечити точність різання. Мають діагональний розріз та зазвичай використовуються на м'яких мідних або алюмінієвих електричних провідниках.

Використання кусачок

Ці універсальні інструменти мають безліч різноманітних застосувань та зустрічаються у різних галузях промисловості. Кусачки для ювелірних виробів та кусачки для електрика - найпоширеніші типи, ці інструменти мають широкий спектр застосування, у тому числі:

 1. Провід. Бічні використовуються для обробки дротів та висновків електронних компонентів, для зняття ізоляції. Зачищення означає безпечне видалення зовнішнього шару без пошкодження провідників під ним. Якщо вони будуть порізані, з'єднання може обірватися або спричинити коротке замикання.
 2. Цвяхи та шурупи. Для цієї роботи використовуйте болторіз. Розташуйте інструмент якомога глибше на стрижні гвинта або цвяха. Якщо він затягнутий надто туго, щоб дістати до хвостовика, натомість відріжте головку.

Як працювати з кусачками

Декілька корисних порад щодо використання кусачок для електричних проводів. Важливі процедури безпеки, яких необхідно дотримуватись, щоб уникнути травм, швидко та легко виконати завдання:

 • Одягайте захисні окуляри.
 • Намагайтеся різати під прямим кутом і не рухайте інструментом, не згинайте дріт вперед і назад по краях.
 • Не використовуйте їх на болтах і гайках - натомість працюйте гайковим ключем.
 • Регулярно змащуйте інструменти краплею олії на шарнір – це спростить їхнє використання.
 • Уникайте впливу надмірного тепла.
 • Не використовуйте м'які важелі під час роботи з електропроводкою, вони не ізольовані та не забезпечують достатнього рівня захисту.
 • Вибирайте інструменти шириною захвату від 6 до 9 см, щоб не защемити руки або пальці, коли інструменти закриті.
 • Переконайтеся, що краї інструменту гострі, тупим або зношеним краям потрібно набагато більше зусиль, щоб зробити точний розріз.
 • Перевірте, чи інструменти на гостроту і чистоту, жирні або зношені краї можуть поставити під загрозу безпеку і викликати травми, що повторюються, від перенапруги при тривалому використанні.
 • Не стукайте інструментами, щоб розрізати предмети.
 • У разі використання плоскогубців тягніть за них, а не відштовхуйте при додатку тиску, якщо інструмент випадково зісковзне, користувач отримає травму.

Ми пропонуємо великий вибір обладнання від відомих брендів у будівельній галузі. Бічні кусачки знадобляться для швидкого, ефективного зачищення кабелів, цвяхів. Ці плоскогубці підходять для різання м'якого та твердого дроту. Завдяки використанню інструменту під час роботи можна отримати високе зусилля тиску, що дозволяє робити ефективне, точне різання.

Вгору