Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Мультиметри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Мультиметри

Мультиметри - це пристрої, які вимірюють електричні параметри, включаючи напругу (вольти), струм (ампери) та опір (Ом) в електричних компонентах та ланцюгах.

Мультиметри є важливим обладнанням для будь-якого спеціаліста в галузі електротехніки або електроніки, якому необхідно швидко та легко проводити вимірювання. Ручні цифрові мультиметри (DMM) є популярними для використання в домашніх умовах. Настільні мультиметри підходять для інженерів та техніків у майстернях та лабораторіях, яким потрібен надійний прилад для обслуговування, тестування чи ремонту.

Види мультиметрів

  • Цифрові мультиметри широко застосовуються для тестування. Вони захищені від полярності та перевантаження, оснащені червоними та чорними вимірювальними проводами. Цифрові мультиметри, які ми пропонуємо, мають сім функцій та дев'ятнадцять діапазонів. Вони підходять для тестування транзисторів та діодів.
  • Моделі електричних мультиметрів, які входять до нашої онлайн-колекції, можуть використовуватися для виконання логічних тестів та динамічного запису. Функція автоматичного вимкнення цих моделей забезпечує високий рівень безперервності. Ці мультиметри створені відповідно до існуючих специфікацій IEC. Деякі з цих моделей можна використовувати для розрахунку до 4000.

Цифрові мультиметри є популярними, оскільки дозволяють виконувати вимірювання з більшою точністю.

Що таке мультиметр?

Мультиметри призначені для перевірки електричного опору ланцюга. Вони доступні у двох різних типах; аналоговий чи цифровий. У пристрої багато програм для тестування, немає двох однакових мультиметрів, а функції можуть змінюватись в залежності від ціни, тому важливо мати якісний мультиметр з кількома функціями. Цифровий мультиметр - чудовий інструмент для діагностики та усунення несправностей електричних ланцюгів, компонентів та пристроїв.

Проведені типові перевірки

  • Напруга змінного або постійного струму
  • Опір
  • Цілісність електричних компонентів
  • Струм у ланцюгах

Деякі просунуті моделі можуть вимірювати частоту і мати справжні середньоквадратичні значення напруги та струму.

Як користуватись мультиметром?

Насамперед, підключаються зонди до бажаного порту. Чорний зонд завжди підключається до COM-порту, а червоний зонд до одного з інших портів, залежно від того, що потрібно виміряти. Щоб виміряти напругу, встановіть режим V з хвилястою лінією над ним. Він показує, що ви вимірюєте змінну напругу. Якщо виберете V у вигляді прямої лінії, це означає, що в даний час вимірюється напруга постійного струму. Переконайтеся, що чорний датчик підключено до порту COM, а червоний датчик підключено до порту V. Підключіть чорний щуп, що закінчується негативною стороною компонента, напруга якого ви хочете виміряти, а червоний щуп - з позитивною стороною, звідки виходить струм. Тепер прочитайте значення.

Чому вибирають Інструмент Центр для покупки мультиметрів?

Ми підтримуємо технічних фахівців та інженерів найновішими високоякісними мультиметрами та аксесуарами для мультиметрів. Наш асортимент продукції супроводжується технічною інформацією та її легко переглядати, щоб вибрати правильне рішення для своїх потреб.

Вгору