Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Ланцюгові пили

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ручні ланцюгові пилки

– дуже затребуваний інструмент для будівельників, дачників, у лісовому та сільському господарстві, ландшафтному дизайні. Вони дозволяють виконувати найрізноманітніші роботи: валити дерева, розпилювати масивні колоди, обрізати садові рослини, підрізати та розпилювати дошки, а також ламінат або гіпсокартон. У деяких випадках ручна ланцюгова пилка може замінити кущоріз. Конструкція досить проста і складається з 2-х основних вузлів: двигуна, який служить приводом, і пильної частини, що складається з шини з ланцюгом. Щоб використовувати максимально ефективно, перед тим як купити ланцюгову пилку, необхідно дуже виважено підійти до її вибору.

Види та типи ланцюгових пилок

Поряд із тривалістю часу безперервної роботи важливо визначитися з типом енергоносія, що приводить у дію основний механізм.

  • Акумуляторні моделі мають невелику потужність та вагу, довжина шини не перевищує 30 см. Завдяки компактності та легкості ними легко спиляти гілки дерев, розпиляти дошки, заготовити невелику кількість дров для шашлику. Завдяки тому, що акумуляторний вигляд стійкий до температури, екологічно чистий і не шкодить довкіллю, ним завжди можна скористатися як на морозі, так і в квартирі.
  • Електричні – цей варіант призначений для робіт у будинку чи саду поруч із джерелом електроенергії. Вони обмежені у пересуванні залежністю від електромережі. Чи не забруднюють навколишню атмосферу вихлопними газами. Рівень потужності електропил досягає середнього, вага не перевищує 4 кг, а середня довжина шини становить 35 см, чого вистачає для розпилювання будівельного бруса та заготівлі дров.
  • Бензопили - це найпопулярніший вид ланцюгових пилок. Можна знайти представників як у побутовому, так і професійному секторі. Вони автономні, потужні та ідеально підходять для виконання завдань будь-якої складності. Залежно від класу бензопили змінюється її сфера застосування.

Рекомендації щодо вибору

Щоб купити ланцюгову пилку в інтернет-магазині, вам знадобиться дізнатися, як її вибрати. Відштовхуйтеся від того, який обсяг робіт перед вами стоїть і де ви працюватимете. Чотири основні параметри при виборі ланцюгової пилки:

  1. Тип живлення. Агрегат може запитуватись від акумулятора, електромережі або заправлятися бензином. Перші два варіанти відрізняються відносно невеликою потужністю, професійні (частіше та напівпрофесійні) пили оснащуються двигуном внутрішнього згоряння.
  2. Потужність та об'єм двигуна. Побутові пили мають двигун об'ємом не більше 40 см3, напівпрофесійні від 40 до 60 см3 при номінальній потужності менше 3 кВт, професійні – понад 80 см3 та від 3 кВт.
  3. Розміщення двигуна. Може бути поперечним та поздовжнім. Пилки з поперечним розташуванням двигуна об'ємніші, за рахунок чого не завжди підходять для робіт в обмеженому просторі, вертикального розпилу. Поперечне розташування покращує баланс пили, але позначається її вартості.
  4. Вага. Побутові електричні та акумуляторні моделі зазвичай важать не більше 4 кг, напівпрофесійні та професійні важчі – від 4 до 7 кг.

Де купити ланцюгову пилку в Києві

У нашому каталозі представлений широкий вибір ланцюгового інструменту. Ми реалізуємо надійні високопродуктивні моделі від провідних світових виробників. Ціни на ціни пили та детальну інформацію про них ви знайдете на сайті. Якщо вам потрібна допомога у виборі ланцюгового інструменту: побутової чи професійної бензопили, електропили замовте зворотний дзвінок, щоб поставити запитання нашому консультанту.

Вгору