Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Дорожня техніка

Дорожня техніка купити

Важливим елементом економічного розвитку федеральної землі є розгалужена мережа автомобільних переходів, в'їздів та логістичних центрів. Зі зростанням добробуту населення та підвищенням рівня життя потреба у дорожніх покриттях зростає. У зв'язку з цим розширюється номенклатура обладнання для якісного утримання доріг, ремонту, нового будівництва та зміцнення фундаментів. При пошуку пристроїв, здатних впоратися з великими обсягами роботи за короткий час, насамперед оцінюються функціональність та продуктивність.

Пропонується широкий спектр додаткового обладнання для оптимального вирішення поставленого завдання, будь то регулярне обслуговування, ремонт або будівництво будмайданчиків. Компоненти поділяються на кілька типів. Машини для підготовчих робіт та для влаштування, обслуговування дорожніх покриттів, пристрої для поділу стиків у постійних покриттях тощо. Історія дорожньо-будівельної техніки призвела до розробки сучасного обладнання, яке виконує різні функції та використовується для складних завдань.

Види дорожніх інструментів та обладнання

У каталозі представлено основні види дорожньо-будівельної техніки.

  • Бетонорізи. Один із видів ріжучих інструментів, що використовуються для різання твердих поверхонь. Успішно застосовується для роботи з бетону, залізобетону, металу та асфальту.
  • Віброплити. Невелика дорожньо-будівельна техніка, що використовується для будівництва та ремонту різних локацій, ліній зв'язку, доріжок, тротуарів. Призначення - віброущільнення пухких ґрунтів, ущільнення асфальту, укладання тротуарних плит за допомогою віброплити, додавання вимощення.
  • Будівельні віброрейки. Потрібні для ущільнення цементу або бетону. Вони витягають із розчину зайву воду та бульбашки повітря, що в майбутньому може призвести до зниження міцності конструкції.
  • Вібротрамбування. Невеликі машини з приводом від двигуна та з ручним керуванням, потрібні для ущільнення невеликих площ за рахунок удару об грунт. Трамбування легше за вагою, тому з ними може впоратися одна людина.
  • Швонарізники. Підходять для всіх підлог та дорожніх покриттів з бетону, асфальту та цегляної кладки.
  • Колуни для тротуарної плитки. Високопродуктивні пристрої для різання та розколювання блоків дозволяють акуратно та швидко розрізати бруківку, скорочуючи час перебування на будівельному майданчику.

Наш широкий асортимент інструментів від провідних виробників гарантує, що ви зможете отримати доступ до продукту, необхідного для безпечного виконання роботи. Доступні для оренди та покупки на складах по всій країні, ми пропонуємо доставку та збір у той же день для тих, хто потребує техніки на вчора.

У наш асортимент високопродуктивних інструментів входять відбійні молотки, бурове та кріпильне обладнання, обладнання для бетонування та ущільнення, інструменти для садівництва та озеленення, обладнання для пиляння та різання та багато іншого.

Інструмент Центр пропонує легке дорожнє обладнання для різання, шліфування та свердління бетону, каменю, цегляної кладки, плитки, асфальту та інших матеріалів, що використовуються у будівництві. Високопродуктивні пилки для цегляної кладки, пилки для швів, пилки для плитки, бензопили, шліфувальні машини для підлоги, а також корончасті свердла та верстати – ваші найкращі союзники у цій роботі.

Оренда обладнання для дорожніх робіт

Незалежно від того, працюєте ви на великому будівельному майданчику або займаєтеся ландшафтним дизайном будинку, дорожня техніка необхідна для виконання багатьох завдань.

Якщо ви не впевнені і вам потрібна додаткова інформація, будь ласка, не соромтеся телефонувати або звертатися до он-лайн спеціалістів нашої компанії.

Вгору