Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Електропили

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Електропили купити

Електропила - для виконання завдань, пов'язаних із розпилом такого матеріалу як деревина, бетон, пінобетон, пластик і навіть у деяких випадках метал. На відміну від бензопил, вони не вимагають заправки паливом. Даний інструмент є екологічно безпечним, що дозволяє використовувати його всередині приміщень.

Щоб купити якісну електропилу в Україні недорого, обов'язково необхідно для початку розібратися в класах цього інструменту. Ні змила купувати високопотужну пилку щоб просто підрівняти кущі в саду або крони дерев, так само не варто вибирати малосильний агрегат до 2 кВт для зрубу лісів. Саме незнання функціонального призначення видів електричних пилок і призводить до частого ремонту інструменту або ж до невиправдано дорогої покупки, коли домашні майстри беруть не думаючи, а професіонали вирішують трохи заощадити.

Електропили можна розділити на три основні класи:

  • Побутові - такі інструменти не мають великої потужності, в середньому вона становить 1.5-2 кВт, але для вирішення не складних завдань, наприклад, на дачній ділянці. Перевагою покупки такого приладу стане ергономічність, екологічно чистий принцип роботи, порівняно малий рівень шуму та як бонус – приємна ціна електропили.
  • Напівпрофесійні - найпоширеніший вибір серед більшості, тому що ціна подібної електричної пили не набагато вища, ніж у побутових моделей, а функціонал ширший, за рахунок потужнішого двигуна. Як домашнє застосування, і зруб дерев.
  • Професійні - саме ці агрегати призначені для великого будівництва або валки лісів. Двигун потужністю до 9 кВт дозволяє впоратися з найскладнішим розпилом. Але для вирішення побутових завдань такі електропили явно не підходять і купувати їх собі для сенсу немає.

Тепер розберемося з ручною електропилою за типами, спочатку позначимо поле діяльності, на яке ви розраховуєте, адже кожна модель має свої переваги, а якщо використовувати її не за призначенням, то всі плюси перетворюються на недоліки. Отже, базові різновиди електропил:

- дискова пила;

- Ланцюгова електропила;

- шабельна;

- електролобзик.

Пила електрична дискова, основний робочий елемент, двигун і диск під кожен варіант поверхні свій спеціальний диск. Такі пилки часто називають паркетками, тому що їй зручно робити заготовки на виробництві паркету під певним кутом. Бувають переносними та фіксуючими на станині.

Ланцюгова ручна електропила одна з надійних і потужних інструментів у будівельній сфері, часто використовується для зрізу крони дерев, обрізки кущів, заготівлі дров. Робочий елемент даного інструменту ланцюг, буває поздовжній (більш збалансований) і поперечний (більш компактний).

Шабельна пилка для важкодоступних місць, буде незамінна, де потрібна точність. Область її застосування велика: обрізки гілок, розрізання труби, ремонтні, столярні роботи, розпилювання колод. Вона практична для маніпуляцій у будь-якому положенні, має добрий баланс.

Електролобзик виконує різання фігурного, поперечного та поздовжнього типу, на різному вигляді листового матеріалу. Такі пили універсальні, відносяться до групи ножівочних, вони процвітають в криволінійному пилянні і стерпно працюють по прямій.

Яку купити електропилу вирішувати вам, але не нехтуйте технікою безпеки, адже пиляльний інструмент, як і будь-який інший електроінструмент не для бездумної експлуатації. Щоб замінити робочі диски, ланцюги, пилки, необхідно відключити від живлення, не просто скористатися спусковим гачком, а й витягнути з розетки. Одяг практичний, прилеглий, без широких полів, шарфів та рукавів. Стійко триматися на обох ногах, не завалюватися убік чи поверхню, з якою працюєте. Контролювати струмопідвідний шнур, не експлуатувати зношену пилку, використовувати лише спеціальні диски до конкретного інструменту.

Ми розібрали основні переваги, на які слід звертати увагу при виборі електропили. Щоб дізнатися, де можна купити електропилу в Києві та отримати консультацію щодо вибору, пропонуємо вам звернутися до Інструменту Центру. Ми розповімо, де купити електропилу і як її вибрати, виходячи з ваших потреб.

Вгору