Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Дренажні насоси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дренажні насоси

Дренажні насоси – це спеціалізоване обладнання для перекачування великих об'ємів води з різними типами входжень. Особливості насосів такого типу дозволяють їм функціонувати в різних умовах за рахунок швидкої адаптації до агресивних середовищ та інших факторів. Пристрої відрізняються компактними габаритами та високою продуктивністю, за рахунок чого набули широкого застосування як у побутовій, так і в промисловій сфері. Дренажні насоси активно використовуються для:

  • осушення басейнів, зливальних каналів та інших резервуарів;
  • відкачування рідини із затоплених підвальних приміщень;
  • забезпечення роботи поливальних систем, що не потребують потужного тиску води;
  • перекачування каналізаційних стоків, діаметр твердих частинок яких не перевищує 20 мм.

Види дренажних насосів

  • для брудної води – має широку камеру, що дає змогу пропускати через нього воду з великими частинками діаметром до 35 мм. Таке обладнання підходить для відкачування рідини з вигрібних ям, затоплених підвалів, ставків.
  • для чистої води – використовується для викачування води із басейну, резервуару, дощової бочки. Причому в ній не повинно бути частинок діаметром більше 5 мм. Також цю техніку можна використовувати в системах поливу.

Особливості вибору дренажного насосу.

Вибираючи дренажний насос, вивчіть асортимент пристроїв, що є у продажу, і їх відмінності один від одного.

  • Продуктивність та натиск. Вибираючи ці параметри, оцініть об'єм води, який потрібно відкачувати. Від параметра напору залежить, яку висоту може бути піднята рідина.
  • Розмір робочої камери. Якщо вода перекачується, розмір камери не важливий. Якщо ж у рідині, що перекачується, є великі фракції, камера повинна бути досить широкою. Додатковим помічником для перекачування рідини з твердими частинками є відцентровий механізм.
  • Матеріал корпусу. Дренажні насоси з нержавіючої сталі дорожчі, але прослужать довше, ніж їхні пластикові аналоги. Ушкодження металевого корпусу можна усунути самостійно. Пластикові деталі доведеться повністю змінювати.
  • Наявність автоматики. Деякі моделі укомплектовані спеціальним поплавком, який вимикає насос під час досягнення критичного рівня води.

Купівля дренажного насоса у Києві

Якщо вам недостатньо інформації для вибору необхідної моделі, зверніться до фахівців інтернет-магазину Інструмент Центр. Ми проаналізуємо ваші потреби та порекомендуємо саме те обладнання, яке дозволить виконати поставлене завдання. Менеджери мають досить великий досвід, знають особливості тієї чи іншої моделі дренажного насоса. Ми даємо гарантію, що підберемо для вас оптимальну модель за співвідношенням ціна/якість/технічні характеристики, яка слугуватиме для виконання своїх завдань якнайкраще не один рік. Важливо зробити усвідомлений вибір при покупці дренажного насоса.

Вгору