Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Інструмент для монтажу і демонтажу

Ручні інструменти для монтажу та демонтажу

Ручні інструменти – незамінний елемент обладнання будь-якої майстерні. Ви можете придбати універсальні плоскогубці, які можна використовувати для утримання, згинання та обрізання, наприклад, дроту або кабелю. Мультитули замінять ящик для інструментів у багатьох ситуаціях, він буде корисним у машині, гаражі та значно економить місце. Плоскі ключі різних розмірів дозволять закручувати та відкручувати шурупи у легкодоступних місцях, а в місцях, де доступ утруднений, підійдуть накидні ключі. Динамометричний ключ одним клацанням повідомляє, чи правильно затягнуть болт.

Набори інструментів не лише для професіоналів

Набори інструментів – зручне рішення для людей, які люблять порядок та практичність. Більшість наборів входять плоскогубці різних типів, зокрема плоскогубці, гайкові ключі, викрутки, перехідники для ручок. У нашому магазині є інструменти для майстерні електроніки, електриків, техніків, призначені для ремонту смартфонів, сервісного обслуговування та багато іншого з безліччю додатків.

Вони зазвичай поміщаються у зручні пакети або валізи, що дозволяє легко дістати те, що потрібно зараз, зберегти та перенести на інше робоче місце. Ви знайдете на сайті невеликі зручні набори інструментів для майстерень та великі, призначені для професіоналів.

Плоскогубці - незамінні в кожному будинку та майстерні

Плоскогубці, а також кліщі — багаторазово використовуються не лише у професійних майстернях, а й удома. Вони призначені для захоплення, утримання, згинання та відрізання. У нас є кліщі з індукційним гартуванням з міцними лезами, які підходять для різання кабелів і дроту. Деякі моделі використовуються для спеціальних застосувань, наприклад, для різання струн фортепіано, нікелю та вольфраму.

Наші плоскогубці оснащені міцними лезами із зазубринами. Ми представляємо інструменти для майстерень, які ідеально лягають в руку через свою ергономічну форму. Також корисні розвідні ключі з функцією плоскогубців, з ними можна легко загвинчувати і відкручувати гвинти завдяки гладким і точним губкам. Величезний вибір, від бічних та передніх плоскогубців для електроніки до плоских, регульованих та спеціальних плоскогубців, дозволить виконувати багато завдань із високою точністю.

Усі ключі, які вам потрібні

В Інструмент Центрі ви знайдете великий вибір ключів усіх видів. Починаючи з плоских, кільцевих та динамометричних ключів, закінчуючи торцевими ключами. Вибираючи плоский гайковий ключ, шукайте найбільш популярний двосторонній варіант із двома розмірами наконечників. Він підійде для простих робіт і дозволить легко загвинчувати та відкручувати шурупи. Накидний гайковий ключ захистить болт від стирання, зробить його безпечним під час роботи, яка потребує точності, у важкодоступних місцях. У свою чергу динамометричні ключі використовуються в автомайстернях. Вони до клацання вказують величину сили, що застосовується при затягуванні та ослабленні, що допомагає уникнути пошкодження окремих компонентів. Незалежно від того, який ключ потрібен, ви можете бути впевнені, що він від перевіреного виробника.

Вгору