Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Труборізи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Труборізи
Різання труб вимагає використання професійних інструментів, які дозволять виконати роботу з високою точністю і таким чином, щоб вони добре виконували свою функцію в різних типах установок. Наш магазин інструментів та електроінструментів пропонує широкий вибір труборізів, завдяки яким ви зможете розрізати будь-який тип трубопроводу, незалежно від матеріалу, з якого він виготовлений.
Навіщо потрібний труборіз?
Труборізи – це інструменти, які дозволяють просто та без ризику пошкодження розрізати труби з металу чи пластику. Пам'ятайте, що не можна використовувати для цієї мети звичайні пилки по металу - вони дійсно можуть різати металеві труби, але вони не гарантують такої якості та точності, як спеціалізовані труборізи, тому труби, що таким чином розрізають, не можуть відповідати вимогам своєї функції.
Виберіть різак для сталевих труб із пропозиції Інструмент Центру
Наш асортимент включає різні види труборізів, тому ви можете легко обладнати свою майстерню таким чином, щоб мати можливість без проблем різати труби з різних матеріалів і різного діаметру. У магазині є такі інструменти для різання труб:
Ножиці для труб – найпростіший пристрій для різання труб, в основному з полівінілхлоридного матеріалу. Ножиці для труб забезпечені храповим механізмом, що полегшує роботу. Вони призначені для різання труб діаметром від кількох до кількох десятків міліметрів.
Труборіз – інструмент, який дозволяє легко різати труби. Включає, наприклад, напрямні та затискні лещата, мотор та відрізний диск. Залежно від параметрів пристрою, він може різати труби різного діаметра та з металу або пластику.
Акумуляторні труборізи – вони мають міцне лезо, яким можна різати труби діаметром до 50 міліметрів. Розташування леза дозволяє різати трубу близько до стіни.
Труборізи - ручні чи електричні?
Вибір, звичайно, залежить від виду робіт, для яких він призначений. При попутному різанні труб ручні ножиці можуть скласти іспит. Вони можуть бути найкращим вибором для домашніх майстрів. З іншого боку, для регулярних робіт, при яких додатково необхідно різати труби з твердих матеріалів, безперечно, стануть у нагоді акумуляторні труборізи, що гарантують велику точність, а також зводять до мінімуму зусилля, що вкладаються в роботу.
Що потрібно пам'ятати при виборі труборізу?
У першу чергу слід правильно підібрати його розмір по відношенню до діаметра труби, що розрізається.
Ми повинні пам'ятати, щоб перевірити, яку максимальну товщину стіни зможе прорізати це долото.
Іншою проблемою є конструкція, в якій був виготовлений труборіз, тому що конструкція, наприклад, для алюмінієвого труборіза відрізняється від конструкції для труборізу з ПВХ.
• Пластиковий труборіз (труборез для ПВХ) має ножичну будову, тому зовні він схожий на цей інструмент і тому часто називають труборізом. Підходить для різання пластикових елементів: ПВХ, ПЕ, ПЕ, ПБ.
• У труборізах для мідних або алюмінієвих труб різання виконується відрізним колом та працює шляхом затискання та обертання інструменту навколо труби. Такий інструмент призначений для різання тонкостінних труб.
• Сталевий труборіз практично нічим не відрізняється від описаного вище попередника, хіба що має компактну конструкцію та здатний різати труби з товстими стінками.
• Різак для вихлопних труб, інакше відомий як ланцюговий різак, складається з рукоятки та ланцюга, з відрізними колесами (зазвичай їх кілька). Завдяки своїй конструкції він дозволяє різати труби в умовах, що перешкоджають повному його обертанню, як у випадку з вихлопними трубами. Зрозуміло, його використання не обмежується цим типом труби – мова швидше про те, що труба вже встановлена, і цей інструмент дозволяє розрізати її без розбирання.
Окрім ручних різаків, на ринку є електричні пристрої. Такі електричні труборізи мають набагато більший діапазон діаметрів, які ми можемо різати і здатні впоратися з товстостінними трубами. Вони зазвичай використовуються для різання сталевих труб.
Ось і все, що стосується труборізів. Запрошуємо Вас ознайомитись з нашими товарами у цій категорії. Інші гідравлічні інструменти можна знайти в однойменному розділі, тому, якщо ви шукаєте інші товари в області гідравліки, рекомендуємо відвідати його, а решті ознайомитися з рештою асортименту нашого ручного інструменту.

Вгору