Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Набори стамесок

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Набір стамесок купити в інтернеті

Набір якісних зубил стане надійним подарунком для будь-якого тесляра та наріжним каменем будь-якого гарного набору інструментів.

Долота використовуються у всіх видах деревообробки, наявність розумного вибору відповідних, акуратно впорядкованих розмірів під рукою робить робочий процес плавним.

Ці набори входять долота для деревообробки різних розмірів, які призначені для складних, важких робіт. Набір стамесок Stanley рекомендований для грубої рубки деревини. Список робіт, які можуть виконувати ці набори дерев'яних доліт, є нескінченним.

Більшість стамесок є стійкими до розколу, загартовані та відпущені для забезпечення оптимальної продуктивності тривалого терміну служби. Для простоти використання попередньо заточено.

Стамески по дереву – невід'ємна частина деревообробного цеху. Придатні для комерційного та домашнього використання точно заточені головки гарантують чітку роботу долота. Доступні стамески для різьблення по дереву зі скошеними краями, що розширює їх застосування для чищення та чорнової роботи. Сталеві заглушки дозволяють використовувати молотки.

Купити набір стамесок онлайн

Долото - це інструмент, який знайомий з давніх єгипетських часів. Доступні в різних формах і є одним з кращих способів точного, ефективного визначення форми деревини. Це важливий інструмент, який має бути у кожного теслі. Щоб правильно визначити форму дерева та надати йому хитромудрі деталі. Купуйте набір стамесок в інтернет-магазині залежно від його типу та умов експлуатації. Практична, комфортна модель значно покращує якість столярних виробів. А покупка онлайн дозволяє порівнювати товари різних брендів залежно від їх типу, дизайну, матеріалів і ціни, що використовуються, щоб зробити усвідомлений вибір.

На що слід звернути увагу при купівлі набору стамесок

З якого матеріалу ви бачите ручку інструменту. Можете придбати один із пластиковою або один із дерев'яною ручкою. Це залежить від переваг та від того, наскільки комфортно вам буде. Вибрати тип сталі, з якої виготовлено лезо, та ступінь її загартування. Врахуйте ці фактори, перш ніж вирішити, який із них купити.

Використання стамесок

Це незамінний предмет для будь-якого стартового набору інструментів, для досвідченого тесляра, художника, який виготовляють художні вироби з дерева. Більшість із них використовуються для надання форми та оздоблення по дереву. Розрізняються в залежності від типу кромки та форми, їх можна вибрати в залежності від конкретних вимог. Поширені з них – це скошена та жорстка кромка. Знаходять своє застосування у багатьох сферах діяльності, які вважаються незамінним інструментом в арсеналі. Переглядайте різноманітні бренди, порівнюйте ціни та вибирайте той, який підходить для вашого набору інструментів.

Вгору