Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Викрутки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Викрутки купити в Києві

Викрутки є ручним інструментом, необхідним у кожному будинку, не кажучи вже про електроніку, мікромеханіку, ювелірів і годинникарів, які використовують їх у повсякденній роботі. У цій категорії наші покупці знайдуть широкий вибір викруток прецизійних, призначених для домашнього застосування і не тільки. Коли мініатюризація охопила майже всі сфери життя, викрутки стали основою будь-якого ящика для інструментів. Завдання з відкручування та закручування шурупів залежить від розрізу головки. Є плоскі, хрестові (PZ та PH) та зіркоподібні викрутки.

Типи викруток

Різні типи визначаються формою наконечника приводу, що відповідає конкретному типу головки гвинта. Інші варіанти залежать від конкретного застосування та призначені для певних галузей.

У будинку добре мати деякі з них.

  • Sloted (плоське лезо, плоска головка, пряма). Широкою популярністю користувалася шліцева викрутка, що має лезо у формі долота та ширину головки гвинта. Багато використовують викрутку з плоским лезом для закручування гвинта з хрестоподібним шліцем. Слоти не такі популярні, але все ж таки затребувані в деяких додатках.
  • Philips (хрестовина)/Головка Phillips застосовується практично у всіх сферах, від меблів до багатьох побутових приладів. З головкою Phillips проблема зісковзування вирішується, оскільки викрутка вставляється в головку гвинта. Викрутка з хрестоподібним шліцем є в кожному ящику для інструментів, вона популярна.
  • Torx (версія Torx plus, зірка). Спочатку Torx необхідний для безпеки, але тепер він використовується в багатьох додатках. Головка викрутки має закруглену зірку або квітку, щоб витримувати високий момент, що крутить. Torx в основному зустрічається в побутовій промисловості та галузях безпеки через свою ефективність. Клієнтам складніше розібрати гвинти Torx.
  • Шестигранник (шестигранний ключ, шестигранник). Шестигранник – незвичайний вид викруток, але останнім часом він набирає популярності. Шестигранний ключ не має ручки. Вони є невеликим шестигранним металевим стрижнем, зігнутим в L-подібну форму без головки. Hex часто поставляється безкоштовно з упакованими меблями.
  • HEX Socked (шестигранний гвинт). Шестигранна голівка корисна у багатьох галузях обробної промисловості. Викрутка цього типу є головкою, а не лезом і наконечником, але при цьому вона працює як торцевий гайковий ключ.
  • Poziidriv (Позі або Позідрайв). Pozidrive – це оновлена версія головки Phillips із чотирма додатковими лініями, що розходяться від центру. Мають тупий наконечник і невеликі ребра на лезі між основними краями, що збільшує момент, що крутить, і знижує ризик ексцентрика.
  • Електричні викрутки. На ринку є безліч електричних викруток. У кожного електричного типу свої переваги, наприклад, немає необхідності прикладати ручний момент, що крутить. Викрутки, як шуруповерт або автоматичний шуруповерт, можуть виконувати важку роботу, наприклад клацання при пошкодженні головки.
  • Магнітна. Магнітні набирають популярності і зустрічаються у багатьох галузях промисловості. Магнітна викрутка має магнітний наконечник, який утримує гвинт, і за його допомогою ви можете витягувати та вставляти гвинт однією рукою.
  • Храповий механізм. Багато типів викруток мають функцію тріскачки. При цьому потрібно повернути гвинт тільки в одному напрямку (за годинниковою стрілкою або проти годинникової), і напрямок встановлюється в процесі роботи, що заощаджує час.
  • Прямий кут. Багато викруток повинні працювати під прямим кутом. Цей варіант допомагає працювати там, де немає місця для прямої ручки. Це стане в нагоді в автомобільній області.

Розміри викруток

Вони бувають різних розмірів. Крім стандартних великих, середніх та малих, є короткі викрутки, які підходять для використання в обмеженому просторі. Ширина вістря та довжина леза та всього інструменту зазвичай вимірюється в міліметрах (мм). Багато брендів можуть пропонувати інші варіанти розмірів. Наприклад, існує чотири стандартні розміри викрутки Phillips. Вони варіюються від №0 до №4, де №0 – маленька викрутка.

Деякі інструменти можна класифікувати за розміром torx. Це позначається буквою T, за якою слідує число - наприклад викрутки T10. Він варіюється від мініатюрних викруток до T45 та вище. Ця система може бути використана до гвинтів, допомагаючи вибрати відповідний інструмент для гвинта певного розміру.

Набори викруток

Набори корисні, коли потрібно зібрати багато деталей в одному місці. Наприклад, є набори прецизійних викруток для делікатних електронних робіт, а також універсальні набори для електриків та професіоналів.

Залежно від набору може включати кілька різних типів, версій того самого інструменту різного розміру. Популярний приклад – набори викруток torx. Кращий набір викруток в кінцевому підсумку буде залежати від ваших вимог, тому обов'язково виберіть найбільш підходящий для вашого завдання або галузі.

Вгору