Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Будівельні міксери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Будівельні міксери
В інструмент Центрі ми підготували широкий асортимент аксесуарів для ремонту та будівництва, включаючи різні типи змішувачів. Пропоновані нами продукти мають безліч застосувань, завдяки чому вони зарекомендували себе як при будівництві будинку, так і ремонтних роботах, що проводяться всередині будівлі. У цьому розділі ви знайдете шнековий змішувач, за допомогою якого ви зможете легко і точно замішати розчин кладки. Більшість пропонованих нами виробів виготовлено зі сталі, завдяки чому вони міцні та стійкі до можливих пошкоджень. Ми пропонуємо скляні мішалки для штукатурки та пластмасові мішалки для змішування фарб. Значна частина пропонованих нами артикулів доступна в декількох розмірах, тому ви можете вибрати аксесуари, що ідеально підходять для даного застосування і кількості розчину, що замішується. Серед різноманітної продукції в Інструмент Центрі можна купити алюмінієвий знімач для штукатурки, який залишається стійким до шкідливого впливу вологи. Тут ви знайдете ручну машину для нанесення штукатурки, що полегшує виконання ремонтних робіт.
Міксери будівельні у магазинах "Інструмент Центр"
Практично на всіх етапах будівництва необхідно змішувати компоненти будівельної хімії. Щоб прискорити роботу і уникнути ручного перемішування, варто використовувати мішалку. Це інструмент із оцинкованої сталі або сталі з порошковим покриттям, який кріпиться до гнізда в дрилі або спеціальній мішалці. Його ротаційна конструкція дозволяє ретельно змішувати інгредієнти. У магазинах Інструмент Центр ви знайдете будівельний міксер різних форм та розмірів, завдяки якому ви зможете працювати з багатьма матеріалами.
Для яких робіт використовується будівельний міксер?
Багато доступних на ринку будівельних матеріалів поставляються в сипучому вигляді, призначеному для змішування. Цементні в'яжучі чи бетонні маси слід ретельно перемішати, додавши до них відповідну порцію води. У цих роботах знадобиться бетонозмішувач. У оздоблювальних роботах часто використовується гіпсовий міксер, який також добре працює із готовими масами. Навіть різні типи фарб та клеїв необхідно змішувати перед нанесенням. У цьому випадку вам знадобиться мішалка для фарби, яка використовується для повторного з'єднання компонентів, що розшарувалися, в однорідну масу.
Як правильно вибрати змішувач - основні критерії
Міксер для штукатурки або універсальні будівельні міксери. Магазини Інструмент Центр пропонують багато продуктів, які можна використовувати для змішування будівельних матеріалів. Хоча їхня номенклатура може відрізнятися одна від одної, вони часто являють собою конструкції, які виглядають майже однаково.
То як вибрати правильний змішувач?
Виробники перевершують один одного у створенні мішалок цікавої форми і стежать за тим, щоб їхній патент був найбільш ефективним. У деяких продуктах ви можете знайти інформацію про те, що цей продукт слід використовувати як мішалку для клею, але ніщо не заважає використовувати його і для фарб. Все залежить від переваг підрядників і типу розчинозмішувача або дриля. Тому варто вибрати кілька варіантів аксесуарів і оцінити, який з них буде краще як розчинозмішувач, а який добре працюватиме при змішуванні фарб. Варто звернути увагу на довжину ручки, а також на діаметр змішувальної частини, який можна регулювати в залежності від кількості порції, що перемішується. Наступним критерієм вибору буде тип монтажного кронштейна. Він повинен відповідати слоту на інструменті, який ви хочете змішати. У дрилів досить шестигранного наконечника, а у електричних міксерів наконечник може мати трохи іншу форму.

Вгору