Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Затискач регульований

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Затискні кліщі

Затискні кліщі та плоскогубці для листового металу завдяки храповому механізму дають безперервний затискач елемента, що забезпечує постійний тиск. Захоплення складаються з губок із накаткою різної форми, храпового механізму. Який блокує та забезпечує постійний тиск, гвинта, що регулює силу тиску, та кнопки, яка звільняє храповий механізм. Основне застосування регульованих захватів у гідравліці та автомеханіці.

Регульовані захоплення - це металеві плоскогубці, які можна зафіксувати на місці. Зазвичай їх роблять із загартованої сталі. Верхня щелепа та ручка фіксуються, а нижня ручка та щелепа регулюються. Багато конструкцій оснащені спусковим гачком для розблокування. Іноді їх називають затискними лещатами або плоскогубцями, вони корисні для зняття закруглених гайок. Конструкція блокування означає, що вони можуть використовуватися як лещата, а також діяти як третя рука. Всі ці особливості роблять їх ідеальними для тих, хто працює поодинці.

Вам потрібно тримати предмети обома руками? Бажаєте скріпити кілька компонентів разом чи закріпити елемент на робочому столі? Всі ці різні завдання можуть бути виконані за допомогою затискачів, які після відпускання залишаються тугими. Пропонуємо широкий вибір моделей, здатних закріпити елементи будь-якого типу.

Легке регулювання та велика довговічність

Наші кліщі для лещат відрізняються ергономічним та красивим дизайном, надійністю та довгим терміном служби. Оснащені міцними губками, вони призначені для забезпечення контрольованого вивільнення, яке виконується в повній безпеці. До особливостей відносяться:

  • регулювальна гайка, що дозволяє швидко та легко встановити бажану ширину затискача, зберегти її для повторного використання інструменту
  • потужний затискач, який запобігає прослизу деталі при заблокованому затиску
  • підпружинений важіль, призначений для легкого відпуску деталі однією рукою
  • висока стійкість за рахунок сталевого складу та ефективний захист від іржі через якісне епоксидне покриття.

Форма захватів регульованих

Щоб визначити модель, яка найкраще відповідає вашим потребам, зверніться до технічного посібника для кожного інструмента, доступного на сайті Інструмент Центр. Немає сумнівів у тому, що регульовані захоплення – це найуніверсальніший із доступних ручних інструментів для типових застосувань.

Вгору