Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Шурупи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Шурупи
Гвинти являють собою гострі загострені металеві штифти з опуклим спіральним різьбленням, що проходить навколо валу, і шліцевою головкою, що використовуються для з'єднання предметів разом за допомогою обертання, дерево або інші матеріали. Використовується теслями, будівельниками, домашніми майстрами, ландшафтними дизайнерами, механіками та багатьма іншими. В Інструмент Центрі є широкий асортимент гвинтів, що не знадобиться, у нас є шурупи для вас.
Які шурупи можна знайти у магазині Інструмент Центр?
Широкий вибір металевої фурнітури для кріплення та з'єднання, яку ми пропонуємо, допоможе укомплектувати необхідний асортимент. Є метричні болти, а також болти з шестигранною головкою, шурупи для гіпсокартону, плаваючі або трапецієподібні болти. Через матеріал, для якого ви їх використовуватимете, вони діляться на дерев'яні та бетонні. Гвинти з нержавіючої сталі складають велику групу у цій колекції. Вони знадобляться скрізь, де ви з'єднуєте або скріплюєте елементи, що піддаються впливу вологи та морозу. Болти виготовляються із сталі, яку потім оцинковують. Цей процес робить матеріал стійким до вологи.
Шурупи по дереву
У нас є широкий вибір шурупів від провідних світових виробників за найкращими цінами. Придатні для різних робіт, наш асортимент шурупів по дереву включає такі особливості, як хвостовики, що зменшують розколювання деревини, подвійне різьблення для швидкого та точного приводу та наконечники, що не потребують попереднього свердління.
Шурупи по гіпсокартону
У нас є великий вибір шурупів для гіпсокартону для грубої та точної фіксації. Пропонуються різні типи різьблення та проколювання для швидкого кріплення гіпсокартону до легкої сталі, дерев'яних шпильок або металевих перегородок. Доступний у широкому діапазоні розмірів від провідних торгових марок.
Закріпіть гіпсокартон за допомогою набору кріплень для гіпсокартону та інструментів для гіпсокартону з нашого асортименту гвинтів та кріплень. Знайдіть широкий вибір розмірів шурупів для гіпсокартону із чорного фосфату та нержавіючої сталі, призначених для кріплення гіпсокартону до дерев'яних рейок.
Гвинт для гіпсокартону має горловину з поглибленням під хрестову викрутку, що дозволяє вставляти гвинт без пошкодження поверхні плити. Чорні фосфатні шурупи для гіпсокартону поставляються в упаковках по 500 або 1000 штук та можуть бути куплені в різних розмірах до 100 мм.
Для автоматичних викруток доступні пачки найпопулярніших розмірів у розібраному вигляді.
Шурупи для гіпсокартону у стрічці мають фосфатне покриття для підвищення корозійної стійкості, а хрестоподібний шліц, головка горна та гострий наконечник забезпечують швидке та точне проникнення через шпильки.

Вгору