Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Оптичні рівні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Нівелір оптичний

це геодезичний інструмент для вимірювання відстаней, розмітки площин та визначення кутів нахилу. Нівеліри застосовуються у будівництві, при створенні топографічних карт та планів місцевості.

Основною характеристикою нівеліру є його точність. Точність оптичного нівеліру - це значення, що показує максимальну похибку вимірювання висоти на кілометр подвійного ходу. Їх поділяють на три категорії:

  • високоточні оптичні нівеліри з точністю ±0,3 мм. Призначені для найточніших робіт - нівелювання I класу. Використовуються у відповідальних будівельних роботах: при будівництві гребель, контролі осідання будівель.
  • точні з точністю ±2,0 мм. Застосовуються для нівелювання класу II. Основна сфера застосування – будівництво, дорожні роботи та контрольні виміри вже збудованих об'єктів.
  • технічні з точністю ±5,0 мм. Призначені для нівелювання III та IV класу. Застосовуються при простих роботах, таких як копання котлованів, каналів та складання карти висот на майданчиках.

Оптичний рівень складається з:

  • зорової труби - головна деталь, що характеризується ступенем збільшення. За прийнятими стандартами бувають з 20-ти, 24-х, 28-ми та 32-х кратним збільшенням. Чим сильніше збільшення та якісніша оптика, тим менша похибка і більша продуктивність при роботі.
  • навідні та елеваційні гвинти - служать для приведення візирної лінії труби в горизонтальне положення та наведення окулярного кінця труби на ціль для зняття відліку.
  • лімб - кутомірна частина нівеліру, горизонтальний лімб розділений на 360 градусів і служить для відліку кутів при нівеліруванні та розбивці.
  • компенсатор - пристрій автоматичної установки осі зорової приладу в горизонтальне (робоче) положення.

Оптичний нівелір використовують у комплекті зі штативом та нівелірними рейками. Для більшості завдань на будівельному майданчику достатньо однієї рейки. Якщо ви збираєтеся робити нівелірний хід, необхідно дві рейки.

На що важливо звернути увагу, якщо ви зібралися купити оптичний нівелір?

Перед покупкою – всі гвинти повинні крутитися плавно і без зусиль. Зображення в оптичній системі повинно бути чітким і без спотворень. Обов'язково потрібно перевірити роботу компенсатора. І пляшечку круглого рівня повинен бути отъюстирован. Перед роботою виконати основні перевірки. Ціна оптичних нівелірів може змінюватись в залежності від характеристик. Вибрати та купити оптичний нівелір пропонує наш інтернет-магазин Інструмент Центр, а наші менеджери завжди готові надати консультацію.

Вгору