Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Швонарізчики

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Нарізувач швів

це конструкційний пристрій для різання асфальту та бетону. Обріжте підлогу на глибину, необхідну виконання конкретних робіт. Пристрій недорогий, актуальний для великого обсягу робіт, відповідає технічним вимогам щодо монтажу та демонтажу.

Швонарізники відрізняються приводом, глибиною пропилу та потужністю.

Асортимент пилок для різання швів варіюється від невеликих електричних пилок до високотехнологічних різальних пристроїв. Зокрема, невеликі пилки для швів чудово впораються з роботою, яку ви інакше виконували б за допомогою ручної шліфувальної машини або абразивно-відрізного верстата. Те, що має вміти машина для нарізки швів, повністю залежить від типу роботи, на яку ви хочете використовувати її. Тому слід вибирати шовну пилку за трьома параметрами: тип приводу, глибина різання та потужність, які підходять для ваших запланованих завдань з різання швів.

Використання швонарізача при різанні асфальту або бетону

Не чиніть надмірного бічного тиску на рукоятки як метод рульового керування і не намагайтеся втиснути лезо в матеріал, надто швидко опускаючи лезо і збільшуючи його швидкість. Леза більшого діаметра (450 мм і більше) систематично використовуються при ступінчастому різанні від 5 до 8 см і на коротких відстанях від 15 до 20 хвилин. Для глибокого різання (> 20 см) ми рекомендуємо робити перші кроки різання за допомогою алмазного диска малого діаметра (≤ 450 мм), а потім використовувати алмазний диск більшого діаметра для останніх найглибших кроків. Виконання цієї процедури допоможе продовжити термін служби леза.

Техобслуговування машини та запобіжні заходи

Переконайтеся, що при вологому різанні алмазними дисками використовується відповідна рідина, що охолоджує, це підвищить ефективність різання. Якщо з будь-якої причини лезо застрягне в розрізі, обережно підніміть лезо, перевірте зовнішнє кільце валу леза та затягування гайки. Оглядайте лезо на предмет пошкоджень і дотримуйтесь обережності під час відновлення різання: переконайтеся, що лезо поєднане з попереднім розрізом.

Загальні поради

  • Ніколи не залишайте шоворіз без нагляду, коли двигун працює.
  • Захищайте пилку від скочування, коли вона не використовується.
  • Дайте двигуну попрацювати на правильних обертах.
  • Не змінюйте швидкість обертання або налаштування регулятора.
  • У випадку аварії: "негайно вимкніть двигун".

Вибір та встановлення леза

Переконайтеся, що алмазний диск вибраний відповідно до матеріалу та потужності верстата. Перед встановленням будь-якого полотна на пилку необхідно перевірити його на предмет пошкоджень, які могли виникнути під час транспортування, вантажно-розвантажувальних робіт та попереднього використання.

Воно має бути правильно встановлене на валу та приводному штифті, подвійно переконавшись, що провідний штифт проходить через отвір у лезі та в буртик.

Великий асортимент швонарізачів

Інструмент Центр гарантує широкий асортимент пилок для різання швів, від легких машин для виконання загальних підрядних робіт до важких дизельних пилок для дорожніх завдань. У каталозі асортимент бензинових та дизельних підлогових пилок з низьким рівнем вібрації доступний у розмірах від 140 мм до 800 мм. Швонарізчики підходять для всіх підлог та дорожніх покриттів з бетону, асфальту та цегляної кладки. Вибираючи нашу компанію ви отримуєте сервіс та якісний товар!

Вгору