Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Фрезерувальні машини

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Фрезерувальні машини
Фрезерні верстати - пристрої, призначені для очищення та видалення бетону та асфальту за допомогою фрез. Ці пристрої характеризуються різними параметрами, куди варто звернути увагу під час вибору конкретної моделі. Вибираючи фрезерні верстати для бетону, дивіться на робочу ширину, максимальну глибину фрезерування та ефективність.
Підготуйте поверхні до роботи за допомогою фрезерувальної машини
Ефективна підготовка поверхні має вирішальне значення для багатьох робочих завдань, тому Інструмент Центр пропонує широкий спектр інструментів та обладнання, що відповідають вашим потребам. Ці універсальні машини ідеально підходять для видалення фарби, іржі, розмітки ліній, льоду та багатьох інших покриттів, вони швидко покривають великі площі для згладжування та підготовки поверхонь.
Робота фрезерних верстатів не найпростіша і річ не у фізичній силі, а досвіді використання. Перед початком будь-яких робіт не забудьте прочитати інструкції, перевірити правильність встановлення фрезерного інструменту та дотримання основних правил охорони праці та техніки безпеки, включаючи носіння окулярів. Правильний вибір фрези та регулярне технічне обслуговування пристроїв продовжить їх термін служби, але також дозволить підвищити ефективність роботи. Якщо ви не надто впевнені, яку модель вибрати та як правильно вибрати різак, зверніться до фахівців Інструмент Центру.
Як вибрати фрезерувальну машину?
Одна з найважливіших характеристик, які повинні характеризувати такий пристрій, безперечно, це якість пристрою. При дії дуже високих потужностей та перевантажень він повинен бути виготовлений з матеріалів найвищої якості, які запобігають зупинці пристрою на початку наших будівельних робіт. Очевидно, що разом з якістю пристрою значно зростає ціна, тому не варто шукати найдешевші в магазині.
У машині потрібно виділити кілька найважливіших елементів, які дозволять ефективно працювати. Перш за все, потужність двигуна, чим більша потужність, тим більша впевненість у тому, що інструмент не зупиниться під час роботи. Ще один дуже важливий фактор – діаметр шліфувального кола. Більше лезо дозволяє працювати швидше та ефективніше. Також важлива якість леза, яку ми використовуватимемо для роботи.
Вага фрезерного обладнання – непомітний фактор, який значно полегшить роботу навіть недосвідченим людям. При покупці сучасного пристрою він найчастіше буде оснащений додатковою ручкою, яка покращить захоплення. Крім того, це дуже важливо для точності, з якою ми зможемо керувати пристроєм.
Звичайно, якщо ви шукаєте професійніший пристрій, слід шукати рішення, які ще більше полегшать роботу. Все більше фрезерних машин оснащується підключенням до пилососу, завдяки чому робота буде полегшена за рахунок відсмоктування пилу та інших домішок. Робота без пилу - безперечно найкраще рішення, тому що вона не робить негативного впливу на здоров'я і значно полегшує роботу в невеликих приміщеннях.
Оренда фрезерувальних машин в Обухові.
Якщо ви хочете взяти напрокат скарифікатор, завітайте до центру оренди інструментів в Обухові. Наш асортимент електричних та бензинових фрезерувальних машин, що пропонуються напрокат, призначений для домашнього, комерційного та промислового використання. Одна з найчастіших причин, чому наші клієнти шукають рубанки по бетону для важких умов експлуатації, - це фрезерування бетонної підлоги.
Купити потужні інструменти для підготовки підлоги може бути дуже дорого, і часто вкладення не окупаються для разових робіт. Наші послуги з оренди фрезерів для бетонної підлоги означають, що ви можете отримати доступ до високоякісного обладнання за конкурентоспроможною ціною на період оренди за вашим вибором.

Вгору