Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Штроборізи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Штроборізи

Якщо в стіні необхідно зробити досить глибокі отвори або широкі пази, найпростіше купити штроборіз. Він призначений для штроблення бетону, цегляних кладок, поверхонь з каменю. Цей вид інструментів знадобиться для укладання труб систем опалення, подачі гарячої або холодної води, а також при влаштуванні газопостачання, монтажу електропроводки. У процесі роботи бороздоробом утворюється мінімальна кількість пилу, забезпечується висока швидкість штроблення, утворюються прямолінійні та акуратні пази.

Улаштування та характеристики штроборізу

Зовні штроборіз нагадує болгарку, проте на шпинделі, що обертається, розташовується не один, а два кола. Вони фіксуються на певній відстані так, щоб одержати канавку необхідної ширини. Таким чином, обидва пази вирізаються за один прохід, штроба виходить рівною, а ефективність робіт у порівнянні з болгаркою збільшується вдвічі. Спеціальні ролики, якими оснащений борозна, дозволяють регулювати глибину прорізу. Важливою деталлю інструменту є кожух, який запобігає поширенню пилу по приміщенню. Борозноділи використовують у парі з промисловим пилососом, але в деяких випадках він інтегрований в інструмент.

На що звернути увагу при купівлі штроборізу

Щоб купити штроборіз в Україні, дійсно якісний, потрібно вибрати необхідний діаметр дисків – від 115 до 230 мм. Глибину та ширину різу можна регулювати за рахунок зміни відстані між дисками. Для того, щоб зробити борозну необхідної довжини та ширини, інструмент можна налаштувати лише один раз. Якщо говорити про потужність, то тут потрібно враховувати, що двигун обертає одночасно два круги, тому потужність бажано вибирати максимальну – до 2500 Вт. Число оборотів теж впливає на ефективність роботи: що вище, то краще. При виборі враховуйте обсяг робіт та матеріал, з яким належить взаємодіяти. Ось кілька основних параметрів, на які слід орієнтуватися:

  • Потужність впливає на ціну, продуктивність та діаметр диска, який можна встановити на прилад.
  • Штроборези з алмазними дисками працюють швидше, ефективніше і тихіше, ніж моделі з іншим оснащенням, але і ціни на них вищі.
  • Щоб лінію різу було добре видно, необхідно купити ручний штроборіз бетону з пилососом.
  • Плавний пуск захистить мережу від перевантажень. Інструмент включатиметься без ривків.
  • Підтримка кількості обертів знижує стомлюваність та дозволяє вирізати якісні рівні штроби.
  • Прогумована рукоятка не вислизатиме з рук.
  • Система гасіння вібрацій знижує стомлюваність.
  • Захисний кожух не допустить травм під час роботи.

Застосування бороздоробів

Штроборізи або бороздороби по бетону застосовуються для виробництва каналів або борозен для прокладання та монтажу інженерних комунікацій. Завдяки використанню алмазного кола гарантована акуратність, точність прорізання канавок у цеглині, бетоні або камені за практично повної відсутності пилу. Відмінною особливістю багатьох моделей ручних штроборізів є напрямні санки, які опускаються і фіксуються, якщо диск залишив канавку. Сучасне блокування є гарантією безпеки під час робіт, а також виключає ненавмисний контакт із матеріалом. Штроблення стін здійснюється у найкоротші терміни. Вони можуть бути використані для різних робіт, серед яких перенесення електропроводки, прокладання каналізаційних труб або обробка натурального каменю.

Де купити штроборіз у Києві?

Вся продукція, що продається в інтернет-магазині Інструмент Центр, є повністю офіційною. Ми є офіційними дилерами більшості з представлених фірм і тому, що ми не беремо через посередників, а тільки безпосередньо отримуємо свій товар, то відповідно і ціни на штроборізи у нас одні з найнижчих у всьому інтернет просторі. Якщо ви хочете купити штроборіз або купити борозна в Києві або області за найкращими цінами, то обов'язково скористайтесь нашими послугами.

Вгору