Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Стрічкові пили

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Пилки стрічкові

Для того щоб підвищити продуктивність роботи, пов'язаної з різанням металопрокату, необхідно купити стрічкову пилку по металу. Стрічкова пилка – це один із найуніверсальніших інструментів у своїй сірці. Для того щоб правильно вибрати та купити стрічкову пилку чи верстат в Україні, необхідно враховувати такі параметри, як майбутнє навантаження на інструмент, міцність матеріалів, що різатиметься, можливість порізки під кутом. Цей інструмент є гнучкою замкненою сталевою стрічкою, яка є основою. Вона по одному з країв, як правило, має зуби, хоча випускаються і беззубі моделі, і вставляється в два шківи станини. Наводиться вона у рух за допомогою електромотора.

Особливості будови та принцип роботи стрічкової пили

Стрічкова пила по дереву - це електричний інструмент, який використовується для різання деревини та інших матеріалів. Вона складається з рукоятки, на яку навішена стрічка з зубцями, що переміщується вздовж двох валів. Пила стрічкова може мати різні розміри та параметри в залежності від застосування. Цей інструмент працює на принципі перетинання матеріалу зубцями на стрічці, яка рухається зі значною швидкістю. Будова і принцип дії стрічкової пилки роблять її ефективним інструментом для різання деревини, а також інших матеріалів, з якими можуть працювати конкретні моделі.

Види стрічкових пил

Існує три основні групи стрічковопильних верстатів - ділильні, столярні та розпилювальні. Залежно від сфери застосування та габаритів оброблюваних заготовок, кожна група поділяється на важкі, середні та легкі. Деякі моделі обладнані інструментами для виконання суміжних робіт.

  • Столярний стрічковий верстат застосовується під час виробництва меблів, а також у будівельній справі. Він здатний виконувати прямолінійний та криволінійний розкрій заготовок. Відрізняється тонким налаштуванням, невеликими габаритами та великим функціоналом. Деякі моделі легко вміщаються у невеликій майстерні чи гаражі.
  • Ділильні верстати створені для поздовжнього розпилювання бічної частини колоди, а також ребрового поділу дерев'яних брусів та дощок. Найчастіше використовуються на лісопильних та деревообробних підприємствах. Переважна більшість таких верстатів є великогабаритними, вони націлені на безперебійну обробку сировини.
  • Розпилювальні верстати - це витривалі та невибагливі машини важкого типу. Вони використовуються на лісопильних підприємствах для розпилювання колод різної величини. З їхньою допомогою вдається обробляти сотні тонн сировини на день.

Класифікація стрічкових пилок за ступенем автоматизації обладнання

  • верстати ручного типу, в яких опускання рами пилки здійснюється за допомогою м'язової сили оператора, а повернення оснастки у вихідне положення відбувається за рахунок пружини або гідравлічного приводу. Установку, фіксацію в лещатах заготовки також здійснює оператор обладнання.
  • напівавтоматичні стрічковопильні верстати в автоматичному режимі роблять опускання пиляльної стрічки на заготівлю, зворотне її повернення, а також фіксацію в гідравлічних лещатах. Оператору вручну необхідно лише здійснювати подачу заготовок. Найпоширеніший вид стрічковопильних верстатів завдяки оптимальним співвідношенням ціни та функціональності.
  • автоматичне обладнання, яке застосовується для серійного виробництва різання заготовок за заданою оператором програмою. В основному використовуються на великих промислових підприємствах для різання різних профілів, труб у безперервному режимі.

Як вибрати стрічкову пилу?

Основні параметри для вибору стрічкової пилки

Потужність. Чим вона вища, тим продуктивніше буде агрегат. Для побутового використання та невеликих майстерень підійде пилка на 50 –1000 Вт, для професійного – 2–3 кВт.

Параметри різання. Насамперед важлива глибина (висота) пропилу, яка в середньому становить 80–400 мм. Цей параметр визначать, із заготовками якої товщини може працювати цей інструмент. Також важлива ширина різання.

Матеріал полотна. Ріжучі елементи стрічкової електропили по дереву виготовляють переважно з вуглецевої сталі, яка проходить термообробку і в ході її набуває необхідного запасу міцності.

Параметри зубів. Від них безпосередньо залежить гладкість розпилу та його підсумкова якість. Зріз буде тим рівним, чим більше зубів на одиницю довжини стрічкового ріжучого елемента. У хорошого інструменту їх кількість кратна трьома, а розведення зроблено почергово: вліво, вправо і прямо.

Додаткові можливості стрічкового верстата. Сюди відносять функцію швидкої натяжки полотна, міліметрову шкалу для більш точного розпилювання заготовок, опцію нахилу та повороту робочого столу, а також його підсвічування.

Чому варто купити стрічкову пилу в Інструмент Центрі?

Купити ручні та автоматичні стрічкопильні верстати від виробника за вигідними цінами в інтернет-магазині Інструмент Центр. У нашому каталозі представлений великий вибір видів нових сучасних моделей, всіх габаритів: розміри (довжина, ширина, висота), вага. При покупці стрічкопильних верстатів додається докладна інструкція з управління налаштуваннями та експлуатацією, також на сайті можна вивчити технічні характеристики: опис, фото, пристрій, відео, потужність, застосування, призначення. Якщо виникли питання щодо продажу обладнання, вартості доставки, зверніться до наших менеджерів за телефонами.

Вгору