Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Інструмент вимірювальний і розмічальний

Купити інструмент вимірювальний та розмічальний

Кожен проект ремонту будинку потребує точних вимірів. Ось чому необхідно мати арсенал інструментів для вимірювання та маркування. Ці інструменти позбавлять зайвих припущень при ремонті і дозволять досягти точності у всьому, від розвішування картин до виробництва меблів.

Належний розвиток предмета у світі інженерії можна визначити за розміткою та за тим, як оператор її використовував. Розмітка та вимір - це важливий етап, який не можна залишати без уваги при розробці предмета.

Інструменти для вимірювання та розмітки

Вказане нижче, являє собою різні типи вимірювальних та розмічувальних інструментів, що застосовуються в майстерні для різних операцій.

  • Олівець - один з інструментів для розмітки, що найчастіше використовуються, тому що його легко чистити. Правильний спосіб його застосування - злегка ув'язнити його край, щоб отримати тонкі світлі лінії, які не вигравуватимуть заготівлю.
  • Лінійки. Ці типи вимірювальних інструментів виготовлені зі сталі, яка використовується на плоскій поверхні для отримання прямої прямої лінії. Її довжина може становити щонайменше 300 мм. Якщо вимірювальні інструменти використовуються неправильно, траєкторія стає неточною.
  • Вимірювальна стрічка – це інструмент, який містить тонкий аркуш у гумовому футлярі, на якому нанесені цифри. Її довжина може становити не менше ніж 5 м, що дозволяє брати її у великі проекти. Якщо не бути обережними, гнучкий лист перекручується і може зламатися.
  • Крейдяний порошок для розмітки, що проводить лінії, щоб можна було зчистити відходи.
  • Кутник для малювання перпендикулярних ліній на матеріалі, для розмітки на заготівлі. Мета косинця - переконатися, що шляхи паралельні один одному, і допомагає провести лінію під прямим кутом до краю.
  • Рейсмус ручний для розмітки, який дозволяє наносити дві лінії паралельно краю. Він має дві гострі шпори, які можна відрегулювати та налаштувати на ширину врізного долота перед нанесенням маркування на заготівлю. Часто зустрічається у деревообробці.
  • Штангенциркуль на ніжках наносить паралельну позначку на метал чи пластик. У нього є дві ніжки з цілями: одна з напрямною кромкою з ніжкою, а інша з вістрям. Напрямна сторона проходить уздовж краю об'єкта, який потрібно надрізати, а край розмітки відзначає лінію, паралельну до краю.
  • Мікрометр для точного виміру об'єкта. Це точна версія зовнішніх штангенциркулів, що дозволяє виміряти зовнішні краї матеріалу.
  • Шаблон застосовується, коли необхідно виділити кілька однакових форм, візерунків. Шаблон можна зробити з будь-якого тонкого матеріалу, такого як фанера та алюміній, або з предмета, який легко малювати.

Перераховані вище інструменти в основному використовуються в слюсарних та деревообробних майстернях. Галузеві стандарти вимагають високоточних вимірювальних приладів якісних зі 100% точністю. У нашому асортименті вимірювальних інструментів для майстерень ви знайдете продукти, які відповідають багатьом потребам та прості в експлуатації.

Вгору