Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Рейсмуси ручні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити у Києві ручні рейсмуси

Необхідна відстань встановлюється шляхом вимірювання від точки маркувального виступу до голови і зняття показань безпосередньо з градуйованої шкали на балці. Він складається з головки, ложі та стрижня або балки, з шпорою. Балка кріпиться до наскрізного паза і фіксується в будь-якій точці за довжиною за допомогою гайки або клина.

Однією з концепцій роботи з деревом є прив'язка до розмірів. Рідко має значення точне вимірювання - 0,500" замість 0,560"; важливо те, що виміряні частини узгоджені, а зазначені лінії справді паралельні. Датчики використовуються не для встановлення певної довжини, а для того щоб дозволити проводити вимірювання з одного предмета і точно переносити його на інший. Наприклад, спосіб встановити рейсмус для розмітки лінії, для з'єднання типу «хвост ластівки» — це встановити його на одній деталі, з парканом з одного боку так, щоб штифт просто переходив через іншу сторону. Потім заблокуйте його. Це дає ідеальну лінію для розмітки – точну ширину деревини плюс трохи додаткових засобів для стругання.

Як тримати рейсмус

Щоб контролювати ступінь тиску на штифт і отримати рівну лінію розмітки, покладіть один край балки на виріб по всій довжині, а потім нахиліть балку, доки штифт не торкнеться робочої зони. Використання балки контролю тиску на штифт має значення.

Написання лінії

Не зміщуйте рейсмус з торця або дошки — це може спричинити розколювання. Натомість слід припинити писати, перш ніж дійдете до іншого кінця. У цей момент потрібно знову почати з іншого краю та зустріти свою лінію посередині (у тому ж положенні, але з протилежного напрямку).

Додавання позначки олівцем до лінії розмітки

Якщо важко побачити лінію розмітки, візьміть гострий олівець, помістіть крапку на лінії розмітки під невеликим кутом до дерева та потягніть її вздовж лінії. Направте олівець. Це залишить невеликий слід на обох краях розмітки, щоби краще його бачити. Зробити лінію тоншою, ви можете пройти по намальованій олівцем (накресленої) лінії гумкою. Залишається намальована олівцем лінія, точна (ви стерли зайвий графіт), яка легко читається.

Спочатку хороший ручний рейсмус - універсальний інструмент. Однак у міру того, як ви берете участь у складних завданнях, зручно мати набір датчиків, налаштування яких можна підтримувати протягом усієї роботи.

Вгору