Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Ціфенбори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Цифенбори
Пильна коронка – ідеальний інструмент для тих, хто хоче вирізати круглі отвори більшого розміру. Конструкція кругорізу означає, що менша частина матеріалу, що видаляється, ріжеться, що знижує енергоспоживання. В асортимент входять фрези для дерев'яних отворів, що підходять для свердління дерева, металу та пластику. Також доступні біти із різних матеріалів.
Цифенбори – як вони побудовані?
Кругоріз – це не окремий інструмент. Це кришки для свердл або шліфувальних машин, завдяки яким ви можете робити точні отвори в різних матеріалах.
Вибрати в магазині відповідний цифенбор – не проблема. Вони описуються типом матеріалу, котрого призначені. Кругорізи відрізняються матеріалом та формою зубів. Зуби різняться по висоті, і залежно від типу кільцевої пилки різниться кількість зубців. Все це для того, щоб в залежності від типу матеріалу отвір було зроблено максимально точно. Розмір зубів залежить від того, наскільки твердим матеріалом кільцева пилка здатна зробити отвори.
Кільцеві пилки для делікатних матеріалів
Цифенбори призначені для виготовлення отворів у таких крихких матеріалах, як полістирол, скло або дерево.
Кільцева пилка для полістиролу не обов'язково має бути з міцного матеріалу, головне - не смикати її краї. Звичайно, все тому, що пінополістирол це делікатний матеріал. Тому пильна коронка не повинна сильно нагріватися.
Пильна коронка по дереву не обов'язково має бути надто твердою, оскільки дерево досить м'який матеріал. Отже, він не обов'язково має бути із міцного матеріалу, а отже, коштує досить дешево.
Коронка пильна повинна бути обережною, щоб робити отвори в склі. Тому у неї дуже маленькі зуби, покриті алмазним пилом, який повільно стирає скло.
Міцні цифенбори по бетону
Отвори для твердих матеріалів повинні мати різні особливості.
Бетонні цифенбори найміцніші. Вибираючи конкретний екземпляр, слід пам'ятати, що така кільцева пилка швидко нагрівається, тому при її покупці не варто економити - потрібно вибирати кільцеву пилку з максимально якісного матеріалу. Кільцеві пилки по бетону найчастіше використовуються для свердління отворів під електричні коробки.
Тверді та ніжні кільцеві керамічні пили ідеально підходять для пророблення отворів в керамограніті. Як і у випадку зі склом, якщо отвір в керамограніт зробити занадто динамічно, плитка може зламатися.
Пильні коронки для листового металу насправді поділяються на кілька окремих категорій. Для тонкого листового металу можна використовувати досить делікатну кільцеву пилку, а для товстих листів вам знадобиться кільцева пилка з нержавіючої сталі з алмазною коронкою.
Цифенбор по дереву та його застосування
Коронка пильна по дереву використовується для пробивання отворів великого діаметру в деревині. Щоб точно вирізати отвір, виріжте тільки по колу отвору. У цьому випадку кругоріз дерева стане вашим незамінним робочим інструментом. Кільцеві пилки по дереву мають циліндричну форму з гострими ріжучими зубами. Цифенбори складаються з двох ріжучих частин - напрямного свердла та приєднаної до нього пили, яка занурюється в деревину після певної вертикальної фіксації свердла в оброблюваному матеріалі.
Цифенбор по дереву застосовується в основному в столярних майстернях, де при створенні меблів часто буває необхідно вирізати різні отвори. Цей інструмент також буде корисний кожному ентузіасту, який займається виготовленням полиць, стільців та інших дерев'яних аксесуарів для своєї квартири. Це свердло має циліндричну форму і виготовлене із загартованої інструментальної сталі – цей матеріал ідеально підходить для обробки дерева, але він може нас розчарувати, коли ми вирішимо виконати отвори в металі або бетоні.

Вгору