Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Зварювальні трансформатори

Купити зварювальні трансформатори, випрямлячі та реостати

Зварювальні апарати дозволяють швидко та надійно збирати металеві деталі, залежно від технології (MMA, MIG/MAG, WIG чи SPOT) створюється міцний зварний шов або точкове зварювання. Тому зварювальні апарати різних типів потрібні в багатьох галузях промисловості: у виробництві, будівництві, при складанні металоконструкцій, в автомобільній сфері та в автосервісі.

Зварювальні випрямлячі

Використовуються при ручному дуговому зварюванні (MMA). Цей пристрій перетворює змінний струм мережі на постійний струм для зварювання. Постійний струм, що подається випрямлячем, забезпечує кращу якість зварювання ніж зварювання на змінному струмі (трансформатор). Ці пристрої можуть працювати з будь-якими типами електродів. Універсальні зварювальні випрямлячі із-за невисокої ціни часто застосовуються для зварювання металів та сплавів.

Типова модель складається з трансформатора, випрямляча та додаткового обладнання, що відповідає за запуск, вимірювання та захист.

Трансформатор перетворює електричну мережу на електрику, необхідне зварювання. До трансформатора підключаються регулятори струму, за допомогою яких встановлюється сила струму при зварюванні. Випрямляч перетворює змінний струм на постійний за допомогою напівпровідникових вентилів. У випрямлячах для паяння використовуються селенові чи кремнієві вентилі.

Реостати баластові

Необхідні для створення крутих характеристичних кривих джерела живлення, покрокового регулювання зварювального струму і для компенсації постійної частки зварювального струму при роботі з трансформатором. Він складається з ряду ніхромових стрічок або проводів, з'єднаних паралельно і утворюють електричний ланцюг. Кожна секція підключена до перемикача. Баластові резистори дозволяють непомітно підібрати потрібну кількість робочих ділянок, для вибору оптимального режиму зварювання і виставити його на 5-10 А. Ці пристрої підключаються до зварювального ланцюга послідовно з джерелом.

Зварювальні трансформатори

Це традиційне джерело живлення, яке представляє найпростішу форму трансформатора струму між зварюванням. Він подає змінний струм для зварювання та зустрічається при дуговому зварюванні та зварюванні під флюсом, при різанні металів. Популярність цього перетворювача підтверджується тим, що подібне зварювальне обладнання можна купити дешевше, ніж апарати з іншими джерелами живлення.

Що потрібно знати під час виборів

Параметри трансформатора для машин змінного струму виражаються в кВА (кіловольт-ампери) для зазначеного робочого циклу. Це номінальне значення робочого циклу є термічним рейтингом і вказує на кількість енергії, яку трансформатор може видавати протягом зазначеного відсотка певного періоду часу, зазвичай однієї хвилини, без перевищення його номінального значення температури. Специфікація середньоквадратичного вторинного струму короткого замикання вказує на максимальний струм, який може бути отриманий від трансформатора. Оскільки нагрівання залежить від зварювального струму, цей параметр дає уявлення про товщину матеріалів, що зварюються.

Ми пропонуємо вам одні з найкращих продуктів у цій категорії з усіма деталями та найкращими цінами. Щоб отримати додаткову інформацію, зв'яжіться з нашою службою підтримки.

Немає товарів

Вгору