Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Набори полотен для лобзиків

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Набори полотен для пилок.
Лобзик використовується для забезпечення високої точності при різанні різних матеріалів, таких як дерево, метал та кераміка. Важливо вибрати продукт, що відповідає типу матеріалу, що розрізається, щоб забезпечити найкраще оздоблення без пошкодження леза або інструменту. Доступні різної довжини в залежності від товщини матеріалу, більш довгі полотна для лобзиків мають тенденцію бути товстішими, щоб запобігти вигину, тоді як тонкі більш короткі версії полегшують різання кривих і візерунків.
Змінні пиляльні полотна
Серед безлічі інструментів та приладдя для різання та обробки матеріалів ви знайдете полотна для лобзикових пилок. Це елементи ручних пилок, які відповідають за розпилювання, які ви можете замінити, затупивши існуючі полотна. У них одна або дві ріжучі поверхні з гострими зазубринами. Можете використовувати їх при ремонті та виробництві. Вони виготовлені із міцних матеріалів, які не зношуються швидко. Якщо ви помітили, що ваше пиляльне полотно вже втратило ріжучу здатність, ознайомтеся з нашим асортиментом і виберіть відповідне пиляльне полотно для своїх потреб.
Застосування пильних полотен
При різанні різних матеріалів, особливо тих, які вважаються дуже твердими, ви, мабуть, помітили тенденцію до затуплення пили. І тут інструмент перестає бути ефективним, і доводиться докладати більше зусиль до виконання поточної роботи. Деякі пиляльні полотна мають фіксовані полотна, які можна спробувати ув'язнити або замінити інструмент на новий. У цій категорії ви знайдете пиляльні полотна, які можна замінити.
Леза можна використовувати скрізь, де потрібно різати матеріали. У столярній або навіть слюсарній майстерні завжди має бути комплект змінних пиляльних полотен. Леза добре працюватимуть під час деяких монтажних робіт. З їх допомогою можна легко розрізати ПВХ труби, надавши їм потрібну довжину.
Продукти, представлені в цьому розділі, відрізняються не тільки точністю різання, але й дотепністю, завдяки чому вони будуть корисні при роботі з металевими поверхнями. На жаль, цей вимогливий матеріал призводить до швидкого затуплення лез. Ось чому ви завжди повинні мати при собі змінне полотно для пилки по металі.
Конструкція пильного полотна та його функціональність
Різання та розпилювання твердих матеріалів призведе до пошкодження леза. Тупий інструмент менш ефективний і вимагає набагато більшого зусилля, щоб прорізати матеріал. Як правило, у більшості пилок є змінне полотно, яке легко замінити. Варто вибрати якісне пиляльне полотно, яке дозволить нам працювати ефективно.
Пиляльне полотно для лобзика - це не що інше, як сталева пластина з однією або двома поверхнями з гострими зазубринами. На обох кінцях є отвори для безпроблемного кріплення пильного полотна в рамі або ручці ріжучого інструменту. Пиляльні полотна використовуються в роботах, де необхідно розпилювати або обробляти матеріали. Це базове обладнання будь-якої столярної майстерні чи гаража. Ми легко можемо розрізати пластикові, дерев'яні або ПВХ труби за допомогою пиляльного полотна. Існують полотна для ножівки по металу, що розрізають металеві поверхні до потрібної довжини.
Виберіть пиляльне полотно, яке підходить для вашої діяльності
Найбільшою перевагою пильних полотен є їхня функціональність. У ручку можемо встановити пиляльний диск по дереву, металу або іншим матеріалам. Швидка заміна елемента – теж великий плюс. При виборі відповідного пильного полотна слід враховувати тип роботи, що виконується. Найміцнішими лезами є моделі з інструментальної сталі, що відрізняються підвищеною твердістю та стійкістю до механічних пошкоджень. Леза з цього матеріалу найкраще працюють з алюмінієм чи іншими металами.

Вгору