Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

зварювальне обладнання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити зварювальний апарат

Для зварювальних робіт використовуються різні методи, що мають свої особливості, переваги та недоліки. Вид зварювального обладнання та методу зварювання визначається виходячи з матеріалів, що зварюються, умов виконання робіт і параметрів виробів. Зварювальний апарат – загальне умовне позначення цілої групи промислових приладів для електричного дугового зварювання плавленням. Використання зварювального обладнання варіюється від будівництва складних конструкцій, що несуть велике навантаження до простих побутових робіт.

Види та типи обладнання для зварювання класифікуються залежно від принципу дії та особливостей конструкції:

  • напівавтоматичні зварювальні апарати (MIG/MAG). Малі габарити та маса надають можливість швидкого виконання робіт з обслуговування металоконструкцій у польових, а також наближених до екстремальних умов. Напівавтомати також застосовні і в інших видах зварювання - вольфрамовим електродом, що не плавиться, і ручний ММА зварювання. Головна перевага – оперативна реалізація різноманітних планів з дотриманням суворих вимог до зварних швів, висока продуктивність та універсальність.
  • зварювальні апарати змінного струму (АС) відносяться до класу найпростішого та недорогого обладнання. Зварювальний струм регулюється плавно, у деяких моделях ступінчасто. Що значення струму, то більший діаметр електрода можна використовувати. Апарати змінного струму призначені для ручного дугового зварювання (MMA), а також різання та наплавлення виключно чорних металів штучними електродами на змінному струмі. Простота в експлуатації, надійна конструкція та невисока ціна – головні переваги.
  • обладнання для зварювання інверторного типу Принцип роботи простий, ґрунтується на зсуві фази напруги під час збільшення частоти та сили струму. Під час роботи перетворює змінний струм на необхідний його роботи постійний. Порівняно зі зварювальними апаратами трансформаторного типу, споживає майже вдвічі менше електроенергії, оскільки вона не витрачається марно на нагрівання великого обсягу металу. Інвертор для зварювання користується популярністю не лише серед новачків, а й досвідчених професіоналів.
  • Аргонодугове зварювання (TIG) сприяє досягненню високої якості зварювальних швів і є найбільш універсальним. Зварювання TIG стало справжнім технологічним проривом у сфері металообробки. В основному використовується для зварювання сплавів на основі алюмінію та нержавіючих сталей, де особливу важливість має нерозривність шва.
  • плазмово-повітряні різаки – апарат для вузького кола користувачів. Якщо йдеться про інтенсивне будівництво, плазмовий різак стане незамінним пристосуванням. В основному використовується, коли необхідно виконати відрізання листового металу в короткі терміни, з чим, наприклад, ручна болгарка справлятиметься довше.
  • апарати точкового та контактного зварювання використовуються у промисловому масштабі при виробництві конструкцій шляхом штампування з одночасною зварювальною стиковкою. Цей спосіб застосовується у виготовленні деталей для автомобілів, літаків, сільськогосподарської, космічної та іншої техніки, що має профільні форми конструкції. Ще таке зварювання застосовується для створення мініатюрних вузлів у приладобудівній сфері, у тому числі для виробництва електронних пристроїв, де використовуються деталі із тонкою стінкою.

Щоб купити зварювальне обладнання, важливо звернути увагу на безліч параметрів. Вартість в даному випадку не є визначальним фактором, тому що саме технічні характеристики зварювання відіграють головну роль:

  1. Немає суттєвих силових навантажень упоперек шва через маленьку площу на повному перерізі деталі. Для зони сполучного з'єднання більш важливим є пластичність з'єднання, що дозволяє запобігти руйнуванню випадкового дефекту або раптової концентрації напруг.
  2. Пластичність та в'язкість. Забезпечують стійкість готового з'єднання та виробу в цілому.
  3. Межатомні сили зчеплення. Дозволяють домогтися в багатьох випадках майже ідеального, важко зруйнованого з'єднання.

Різні способи зварювання можуть застосовуватися в тих випадках, коли просто неможливо скріпити деталі іншим способом:

1. Холодне зварювання – застосовується у разі з'єднання дуже пластичних металів, таких як свинець, мідь, алюміній та ін.

2. Зварювання тиском – здійснюється шляхом нагрівання металів до температури пластичного стану, але не надто високого. При ній можна, притиснувши поверхні, з'єднати деталі одне ціле.

3. Плавлення, що дозволяє зробити надійне прикріплення металів між собою, отримати новий виріб, який можна застосувати за призначенням.

Ці та деякі інші особливості, такі як зовнішній вигляд та зручність переміщення, допоможуть вам купити зварювальне обладнання в Україні, яке буде хорошим помічником у всіх роботах зі з'єднання зруйнованих виробів або отримання нових. Інтернет-магазин зварювального обладнання Інструмент Центр готовий запропонувати продукцію з доставкою та за доступними цінами. На сайті Ви знайдете широкий вибір обладнання для зварювальних робіт, доступних до покупки онлайн. Якщо у вас є питання, зателефонуйте нашим менеджерам і вони із задоволенням проконсультують вас.

Вгору