Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Сокири

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сокири та колуни

Сокири - це інструмент, що використовується для рубки дерева, зазвичай із заліза зі сталевим лезом. Сокири та кувалди мають різну вагу, важливо враховувати фізичні можливості людини, яка використовує її. Гарантія успішно виконаної роботи, правильно вибраний інструмент.

Як вибрати сокиру?

Що враховувати та на які параметри звертати увагу при виборі сокири? Сокир багато, і кожен підходить для різного виду роботи. Варто розглянути кілька основних параметрів, щоб не купувати продукт, що розпадеться після кількох маніпуляцій.

Поради, як зробити вибір

 • Вигнутий кінець держака сокири не дає йому вислизнути з руки.
 • На деяких осях ви знайдете друкарський лічильник для вимірювання полів.
 • Не забудьте захисний чохол, який захищає вас і саму сокиру.

Типи

Вони діляться кілька основних типів.

 • Калач - найбільші сокири для габаритних шматків дерева. Лезо пристосоване для допомоги при ударах молотком. З-за розміру вони важать приблизно до 4 кілограмів, і за вартістю вищими.
 • Кемпінг – знайдете їх під назвою турист. Ці сокири адаптовані за розміром та вагою для подорожей. Важить близько 1 кілограма та має розмір 30-40 см, без особливих проблем поміститься у рюкзаку. Підходить для стрижки невеликих гілок.
 • Колка - для заготівлі тріски та для дрібних колод. Їхня вага становить близько 1,5 кілограма, а довжина близько 45 см. Вони коротші, точніші та безпечніші.
 • Теслярські - призначені для професіоналів. Для людей, що працюють на будівництві та теслярів.
 • Універсальні - особливо хороші у домашньому використанні, садових роботах.

Розмір

Розмір осей позначається літерами S – XL та класично сантиметрами. В основному це залежить від зростання людини, яка з нею працюватиме. Універсальна довжина 30-40 см. Чим вона довша, тим більше буде траєкторія натягу і сокира набере сили.

Маса

Тяжка сокира має велику потужність, і навпаки. Але якщо є проблеми з підняттям важкої маси, буде складно виконувати поставлені завдання, ніж із полегшеним варіантом сокири.

Лезо

Якісне лезо потрібно кувати, якщо воно просто заточене, швидко затуплюється. У кращому випадку його роблять із загартованої та шліфованої сталі. Лезо може бути покрите тефлоном та ксиланом, що зробить його стійким до корозії та високих температур. Леза мають різну форму.

Не можна забувати про догляд за мечем. Іноді корисно перефокусувати лезо, це відбуватиметься рідше з якісним лезом, ніж з дешевими моделями.

Завдяки новітнім технологіям виробництва нові моделі не повинні заважати висмикувати сокиру після удару об колоду.

Матеріал

 • Деревина – для виготовлення якісних дерев'яних валів використовуються ясен, граб, бук, дуб за їх твердість. Для цих валів важливо подумати про їхнє подальше обслуговування у вигляді деревної олії. Зверніть увагу на належне зберігання. На відміну від інших матеріалів заміна проста.
 • Пластикові - пластикові вали легші, стійкі до вологи, але їхня закупівельна ціна вища. Головка сокири не від'єднується від валу з часом і немає ризику зламатися, як дерево.
 • Нейлон - халяви з нейлону легкі та міцні.
 • Сталь – гумова ручка на сталевих стрижнях для кращого захвату.
 • Скловолокно - вал із скловолокна відмінно гасить вібрації під час різання. Вони міцні та розраховані на тривалий термін служби.

Інструмент Центр пропонує асортимент сокир від Stanley. Ці високоякісні інструменти зі сталевим ударним краєм існують із давніх часів і використовуються досі. Більшість ріжучих сокир, які є в реченні, оснащені рукояткою зі скловолокна, що робить їх зручними для користувача.

Вгору