Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Набори вибивачів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Набори пробивних інструментів

Дані набори - це підготовлені виробниками набори, що складаються з різців, пробійників і виколоток.

Набори вибивань підходять для пробивання акуратних отворів у різних матеріалах. Текстильна, деревообробна, металообробна, набір пробивних інструментів дозволяє оператору вбивати предмети у матеріал та формувати відбиток на заготівлі. Гострий з одного кінця, загартований і плоский з іншого пуансон можна використовувати з молотком для досягнення бажаних результатів.

Лінійка наборів виколоток включає кілька різних типів від бренду Stanley та багатьох інших:

  • Центровочний – поширений, з напівтупленим кінцем. Для позначення центру свердління деталі. Створюючи невелике вилучення для встановлення бурового долота, свердло має більше шансів залишатися на курсі.
  • Пробійник - цей пробивний інструмент, який іноді називають "тичком", використовується для збільшення раніше виконаних отворів. Його можна використовувати для вирівнювання отворів перед болтовим кріпленням.
  • Пробійник із паралельним штифтом - для видалення штифтів з механічних вузлів. Якщо штифт занадто тугий для того, щоб його можна було витягти вручну, можна скористатися пробійником з паралельним штифтом правильного розміру, щоб його вивільнити.
  • Пробійник із пружинним штифтом - для видалення роликових штифтів, типу механічного кріплення. Тому пуансони з пружинними пальцями називаються пуансонами з роликовими пальцями, мають особливу форму, що дозволяє витягувати роликові пальці без пошкодження і заклинювання.

Пошук відповідного набору вибивань для спеціалізованого проекту може бути важким. Впевнено візьміться за свій наступний проект з удосконалення, використовуючи виколотки з нашого асортименту в магазині Інструмент Центр!

Вгору