Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Пробійці і кернери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити борідки та кернери у Києві

Слюсарний пробійник - це інструмент, призначений для виконання пробивання точки в матеріалі. Використовується для визначення певної точки, пророблення отвору для подальшого свердління і т. д. З одного боку у нього є загострений кінець для пробивання точок, а з іншого боку - плоска частина для забивання.

Існує безліч таких засобів, вибору яких не приділяється особливої уваги. Борідки, шила, добійники, кернери тощо, на жаль, часто потрапляють у цю категорію, що є помилкою, тому що часто точність роботи, яку виконують ці інструменти, залежить від загальної складності завдання. Багато хто купує дешеві інструменти, вважаючи, що різниця в якості буде невелика - це серйозна помилка.

При частій експлуатації борідки повинні бути особливо високої якості. Хоча деревина, мабуть, не є вимогливим матеріалом, при її обробці необхідно дотримуватись максимальної точності. Професійне столярне долото дозволяє виконувати безліч складних робіт.

Як у випадку з долотами, те саме стосується і кернерів - вибір великий і, хоча конструкція в основному однакова, окремі моделі відрізняються один від одного. У певному відношенні до них відносяться пуансони (або точки, залежно від прийнятої концепції найменування, оскільки виробники використовують обидві назви), але вони набагато точніші та їх застосування відрізняється.

Кернери та борідки знаходять безліч застосувань, особливо у будівництві. Так зване долото для швів, наприклад, підходить для зняття цегляної кладки або підходить для довбання швів у стінах. Це особливо корисно під час прокладання кабелів. Зубило електрика теж може добре попрацювати. Долото муляра - популярний інструмент для чорнової роботи з кладкою, такий як роботи зі знесення або прориву в стінах, стелях. З іншого боку, бруківку, цегляну плиту та цеглу потрібно збити або розрізати, то допоможе зубило. Потрібно видаляти дефектну плитку? Немає проблем - наш магазин пропонує відповідний інструмент для цього, можна швидко і легко висікти долотом для плитки. Всі інструменти вражають своєю міцною та стабільною роботою, прості у використанні та довговічні.

Інструмент Центр пропонує широкий вибір ручних інструментів у категорії «Кернери» на ринку. Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни, визнану продукцію та високий рівень обслуговування клієнтів, що є основним джерелом нашої гарної репутації.

Ми доставляємо всі замовлені товари негайно та професійно. Є експрес-доставка товарів, які є на момент замовлення. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб вироби були високої якості та відповідали всім стандартам безпеки.

Вгору