Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Плоскогубці

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити в Києві плоскогубці

Плоскогубці, основне завдання яких – утримувати елементи на місці, стали одними з найпопулярніших та найпоширеніших ручних інструментів. Вони практичні. Залежно від типу дозволяють різати, дробити, згинати та формувати матеріал.

Плоскогубці необхідні у кожній майстерні

Стануть в нагоді під час багатьох ремонтних робіт і виробів - ідеальні як допоміжний інструмент. У широкому асортименті магазину Інструмент Центр ви знайдете багатий модельний ряд плоскогубців, кліщів, інструментів для зачищення проводів. Ознайомтеся із запропонованою продукцією!

Де вони стануть у пригоді?

Це ручний інструмент, який використовується для згинання, затискання та різання різних матеріалів. За допомогою цих елементів легко можна провести будь-які ремонтні в будинку. Плоскогубці стануть у нагоді в домашньому ящику для інструментів і в ремісничій майстерні. Інструменти виготовлені з міцних матеріалів, а з добре профільованими ручками робота стає комфортнішою.

Дізнайтесь про їх типи

Плоскогубці комбіновані бувають базові та універсальні. У них профільовані затискачі, які підтримують, зминають, згинають та ріжуть. Використовуються для утримання, стиснення та надання форми елементам, а круглі - для формування дроту, стрижнів, дроту та пластини.

Є подовженібічні та гнуті. Перші, звані лелеками або плоскогубцями електрика, мають затискачі, які є комбінацією круглогубців і плоских губок, що звужуються до кінця. Подовжені вигнуті типи дозволяють працювати у важкодоступних місцях, де використання традиційних моделей утруднено.

Що слід враховувати при покупці?

Багато зацікавлених осіб вважають, що для разових робіт достатньо недорогого інструменту. Це помилка. Краще заплатити один раз за хороший інструмент, який прослужить довгий час, ніж купувати кілька бюджетних варіантів. Іноді ці дешеві вироби становлять небезпеку отримання травм, якісні плоскогубці можна дізнатися з матеріалу.

Затискачі або ріжучі кромки повинні бути із загартованої інструментальної сталі. Частини кожної пари плоскогубців, що рухаються, повинні бути з'єднані таким чином, щоб не було люфта. Тому рекомендується купувати плоскогубці від відомого виробника.

Форма ручок важлива. Якщо вони мають ергономічну форму, інструмент можна використовувати протягом тривалого часу, при цьому руки не почнуть хворіти.

Плоскогубці, призначені до роботи з електроустановками, повинні мати відповідну ізоляцію. В іншому випадку користувач може отримати удар струмом у разі ненавмисного контакту з лінією під напругою.

Купити плоскогубці в інтернет-магазині

Крім універсальних, існує безліч спеціальних плоскогубців для певних областей застосування. Повні набори, що комплектуються по-різному. При роботі з неякісними інструментами задоволення від роботи та функціональність швидко втрачається.

Вгору