Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Вібротрамбовки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вібротрамбовки

Вібротрамбовка - легка і портативна машина для ущільнення ґрунту, яка використовує явище вібрації для ущільнення. Її гладкий корпус та керування дозволяють дотягтися до невеликих затишних куточків, що робить його ідеальним обладнанням для використання у важкодоступних місцях. Ці машини на бензині чи дизельному паливі.

Як правильно вибрати?

Інструмент Центр пропонує малі, середні та великі вібротрамбування з бензиновими та дизельними двигунами. Вибирати слід залежно від розміру робочого майданчика та необхідного ступеня ущільнення. У вас велика робоча зона і потрібне глибоке ущільнення, беріть трамбування більшого розміру. Ущільнюєте вузьку траншею навколо інженерних труб та споруд, краще набувати меншого розміру.

Де знадобиться вібротрамбування?

  • Зв'язні ґрунти - відноситься до глини або типу ґрунту з високим вмістом глини. Хороший ґрунт для вібротрамбування повинен містити близько 13% вологи. Глинистим потрібна певна кількість води, щоб частки міцно утримувалися разом. Вібротрамбовки підходять для в'язких ґрунтів, оскільки плити меншого розміру забезпечують цілеспрямоване та пряме ущільнення. Уникайте ущільнювачів ґрунту для гравію або асфальту, це може призвести до пошкодження машини.
  • Вузькі місця. Компактна форма трамбування дозволяє їм долати менші площі, вузькі місця та траншеї, де маневрувати трамбуваннями непросто. Обтічна конструкція дозволяє їм глибоко і концентровано ущільнювати ґрунт. Заповнення траншей стає простішим, якщо в кожному шарі засипати більше ґрунту.

Весь широкий асортимент цієї техніки ділиться на два класи: професійні та побутові. Приналежність до того чи іншого класу визначається двома основними характеристиками:

  • Величина (площа) трамбувальних плит;
  • Сила удару.

Через ці вимоги для великих будівельних компаній рекомендуються великогабаритні важкі інструменти відомих європейських, японських чи американських брендів. Вони працюють самостійно, надійні і мають великий ресурс. Але для нерегулярного використання або невеликих робіт з ущільнення можете вибрати компактне вібротрамбування з економічним двигуном та оптимальною економічною ефективністю.

На силу удару впливають показники вібрації: висока частота більше ущільнює ґрунт, а низька – якість ущільнення нижче.

Крім варіантів розмірів та продуктивності, вони характеризуються ще рядом різних додаткових функцій: наявністю задньої передачі, налаштуванням амплітуди вібрації та сили удару, робочої глибини перемикання та інших потужностей.

Всі вібротрамбовки можна розділити на три типи в залежності від двигуна:

  • Дизельний трамбувальник. Використовується для роботи з великими навантаженнями та високими ударними навантаженнями. Ці агрегати цінні для об'ємних робіт. Один із очевидних недоліків – гучний робочий шум, який відмінно маскується високою продуктивністю.
  • Бензиновий трамбувальник. Не вимагає електроживлення, не прив'язаний до конкретного місця, експлуатується на відкритому повітрі через певну кількість забруднюючих речовин у будь-яку погоду та за будь-якої температури. Широке поширення бензотрамбування пояснюється простотою обслуговування, доступністю палива та невеликою вагою.
  • Вібротрамбування електричні. Головна перевага – відсутність вихлопних газів. Їх можна без проблем використовувати у приміщенні. Мінімальний рівень шуму забезпечує комфорт оператора. Підключення до центрального джерела живлення (або електростанції) вважається основним недоліком пристрою.

Купити вібротрамбовки

Наш Інтернет магазин є дилером дорожньо-будівельної техніки, ви можете купити будь-яку техніку для себе або для комерційного користування. Ми пропонуємо конкурентні ціни, якісне обладнання, здатне працювати з будь-яким рівнем складності. Пам'ятайте, що наявність функціонального веб-сайту дозволяє фільтрувати діапазон, щоб було зручно вибирати за певними параметрами.

Вгору