Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Харчові змішувачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Змішувач харчовий промисловий купити

Інструмент Центр пропонує барабанні міксери для харчових продуктів, призначені для спеціальних застосувань у харчовій промисловості, включаючи інкапсуляцію рису ніацином та вітамінами тіаміну, а також змішування сумішей для супу із сушених бобів з багатьма інгредієнтами.

Змішувач харчовий з барабаном, що обертається, ідеально підходить для змішування і ароматизації чаю, так як це застосування вимагає обережного перемішування крихких частинок чаю при розпиленні невеликого відсотка дорогих рідких ароматизаторів. Ложки сушеного персика або манго рівномірно поєднуються, що посилює аромат чаю для гурманів, зробленого на замовлення. Желатин кінцевого та дрібного сорту однорідно змішаний для використання у харчовій, фотографічній та фармацевтичній галузях. Формули порошкоподібних лікувальних напоїв ретельно перемішуються у харчових змішувачах.

Харчова промисловість та виробництво напоїв

Харчова промисловість постійно змінюється, керована вимогами споживчих тенденцій. Будь то готові продукти, напої, молочні продукти, розсоли та маринади для м'яса та птиці, кондитерські вироби або приправи та соуси, експерти Інструмент Центру пропонують індивідуальні рішення, що дозволяють досягти оптимальних результатів. Наш асортимент харчових змішувачів, а також досвід використання зменшать загальну вартість володіння та позитивно вплинуть на ваш прибуток, як це сталося з тисячами наших клієнтів.

Змішування сухих сипких матеріалів

Системи змішування сипких матеріалів спроектовані та виготовлені спеціально для промислових та комерційних застосувань, де технологічні операції потребують ретельного та однорідного змішування сухих матеріалів. Харчові змішувачі забезпечує швидке та повне змішування порошків, пелет, гранул та інших сухих речовин, від систем періодичного змішування до повномасштабних операцій безперервного змішування.

Переваги харчових змішувачів

До основних переваг запропонованих змішувачів для кухні можна віднести такі фактори:

  • Виготовлення із високоякісних матеріалів. Робочий циліндр не боїться корозії та агресивних хімікатів
  • Використання потужних двигунів
  • Жорстка, стійка конструкція
  • Довговічність
  • Екологічна безпека
  • Простота обслуговування
  • Низький рівень шуму у роботі
  • Міцність усіх вузлів.

Змішувач використовується для кінцевого продукту шляхом змішування декількох видів сировини. Промисловий змішувач переважно використовуються галузями промисловості, такі як виробництво харчових продуктів, фармацевтичні препарати, косметики або хімічних речовин.

Асортимент змішувачів для харчових продуктів

Для агропродовольчого сектору Інструмент Центр постачає обладнання, що унеможливлює ризик зараження. Магазин пропонує широкий асортимент промислових змішувачів. Лопатеві міксери створюють набагато інтенсивнішу суміш, ніж стрічкові. Справді, лопаті дозволяють включати до суміші багато повітря, що дозволяє згладити шар частинок у резервуарі і, таким чином, полегшити їх рух. Таким чином, час змішування промислових лопатевих змішувачів коротший, ніж у стрічкових.

Вгору