Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Зварювальні комплектуючі

Зварювальні аксесуари купити Київ

Це загальний термін для всіх продуктів, які забезпечують прості і високоякісні результати зварювання і захищають зварника, його оточення відповідними засобами захисту. Інструмент Центр пропонує недорогі та якісні вироби для процесів MIG MAG, TIG та електродного зварювання, для плазмового різання.

Вибравши зварювальний апарат, вам знадобиться додаткове зварювальне приладдя, щоб можна було приступити до роботи.

Які бувають?

Важливим є правильний пакет шлангів для зварювання TIG або MAG. Різна довжина (з TIG 4 м або 8 м, MIG MAG 3 м, 4 м або 5 м), різні розміри, що у свою чергу пов'язано з різною вантажопідйомністю пальника. Ми реалізуємо шлангові пакети TIG, пакети MAG з газовим та водяним охолодженням. У нашому каталозі можна знайти відповідні зношуються деталі, газові форсунки, контактні наконечники та багато іншого для експлуатації та ремонту зварювального пальника.

Залежно від вибраного процесу може знадобитися вибір відповідного зварювального дроту або присадного матеріалу. Для досягнення найкращих результатів вам знадобляться інструменти, які допоможуть утримувати метал на місці під час зварювання та маркувати метал. Якщо ви створюєте шлак, вам знадобляться інструменти, щоб потім його очистити.

Захист під час роботи

Основні будівельні блоки готові, далі стоїть мета, щоб зробити процес простим та безпечним. А саме – відповідні засоби індивідуального захисту. Для цього в Інструмент Центрі можна придбати, наприклад, як основу шкіряну зварювальну куртку та штани зі шкіри, бавовни різної якості та дизайну. У всіх процесах ви повинні працювати у відповідних зварювальних рукавичках, їх можна комбінувати з теплозахисними та зварювальними рукавами. Захист можна покращити за допомогою зварювального фартуха.

У минулому для захисту очей і голови потрібно досить простого щитка, зараз використовується сучасний зварювальний шолом. Це забезпечує найкращий захист та підвищений комфорт для зварювальника. Ефективність та точність під час зварювання підвищуються, оскільки обидві руки зварювальника залишаються вільними для процесу.

Зварювальне обладнання, кабель заземлення, редуктор тиску та відповідний захисний одяг для зварників, включаючи шолом, є основним зварювальним приладдям для кожного проекту. До цього розділу відносяться інструменти: дзеркала зварювальні, магніти зварювальні, відбійні молотки, кліщі для сопел, TIG PEN або дротяні щітки.

Переваги покупки аксесуарів для зварювання в інтернет-магазині

Інструмент Центр продає зварювальне приладдя професійної якості від обраних виробників та субпостачальників, на якість та надійність яких можна покластися протягом десятків років.

Без правильних аксесуарів жодного проекту не буде успішно виконано! З цієї причини в Інструмент Центрі ви знайдете великий каталог зварювального приладдя для ваших завдань. Кожен досвідчений зварювальник знає: той, хто використовує відповідні аксесуари, може досягти бажаного результату.

Купівля правильного типу обладнання може бути заплутаною. Прийняття до уваги наведених вище рекомендацій буде корисним. За необхідності можна скористатися за допомогою досвідчених співробітників магазину Інструмент Центр у виборі придатного приладдя для зварювального обладнання.

Вгору