Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Набори ключів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити набори ключів

Зручна валіза або пластиковий кейс, повний ключів різних розмірів та форм, дозволяє затягувати, відкручувати більшість гайок та болтів. Комбінований гайковий ключ закінчується ключем з одного боку і кільцем того ж розміру з іншого. Вух ключа дозволяє точно «ловити» болт з кожного боку, що однозначно позначається на ефективності роботи і запобігає пошкодженню гайки болта.

Гайкові ключі

Незамінний інструмент, який має бути у майстерні. Без них немає змоги провести ремонт. У продажу є багато типів ключів, які сконструйовані так, що можна дістати щільно заховані гвинти.

Справжньою класикою є плоскі моделі. Вони використовуються для відкручування шурупів із шестигранною головкою. Доступні в багатьох розмірах, часто використовуються для болтів розміром 8, 10 і 13. Ключі цього двосторонні, на їх кінцях є однакові розміри, наприклад 8 і 9 або 12 і 13.

Комбіновані є різновидом плоских ключів. У нашому каталозі є плоский гайковий ключ з одного боку та накидний з іншого. Ключ однакового розміру з обох боків. Завдяки 12-гранному наконечнику практично будь-який гвинт можна викрутити без ризику його пошкодити. Є з вухами по обидва боки, гнуті ключі, що дозволяють відкручувати болт у важкодоступних місцях.

Ключі зі змінними наконечниками

Торцеві мають змінні наконечники для відкручування гвинтів, що кріпляться на спеціальній ручці. Їхня ручка може бути прямою і гнутою. Можливо з храповим механізмом, завдяки якому ключ не потрібно виймати, а ручка переміщається незалежно від змінного наконечника. Таке розташування дозволяє швидко відкручувати гвинти, особливо в автомобілі, де завжди є вільний доступ.

Доступні динамометричні ключі, які відкручують надійно закріплені гвинти, з ними легко працювати людям, які не мають особливої сили.

Інші типи

Шестигранні – популярні ключі. Їхня форма часто нагадує букву «L», якщо для ослаблення та закручування шурупів використовувати лише один кінець. Існують шестигранні Z-подібної форми, обидва кінці яких використовуються для відкручування гвинтів, мають різні розміри. Наконечник шестигранного шестигранного ключа і вставляється в гвинт того ж розміру.

Ключі гакові спеціально розроблені для автомобільної промисловості. Верхня частина губки цього рухлива і закінчується гачком. Зубчаста губка послаблює болти із закругленими кінцями, які не можна захопити гайковим ключем.

Набір ключів – який вибрати?

Ключі - одні з інструментів, що найбільш використовуються, варто вибрати добротний набір, який прослужить довго. Купівля набору має додаткові переваги – зберігання, транспортування завжди під рукою, все це просто через наявність різних типів футлярів. Металева або пластикова валіза дозволяють легко упаковувати, збирати, зберігати ключі без ризику втрати будь-якого елемента обладнання.

Який набір торцевих ключів найкращий?

На ринку представлена широка та багата пропозиція різних інструментів. Як вибрати один із множини? Перед ухваленням рішення необхідно врахувати кілька моментів. Для якої роботи знадобляться інструменти, отже, які типи ключів використовуватимуться частіше. Затребувані набори торцевих та плоских ключів. Торцеві ключі – необхідне обладнання для кожного домашнього майстра. Для затягування, відкручування всіх болтів та гайок будуть працювати як інструмент для утримання гвинтової застібки. Торцеві ручки та тріскачка роблять ремонтні роботи ефективнішими, ніж ріжкові варіанти. Належать до жорстких монтажних ключів. Їхня робоча частина знімна і при експлуатації безпосередньо контактує з гайкою та головкою гвинта. Це незамінний елемент при проведенні всіх видів ремонтно-будівельних робіт.

Вгору