Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Набори інструментів

Набори ручних інструментів стануть у нагоді в будь-якій майстерні

На ринку є одноручні інструменти та повні набори, що складаються, наприклад, з розвідних гайкових ключів з різними діапазонами регулювання (25 мм, 35 мм, 45 мм, 55 мм, 65 мм тощо) або викруток з різними наконечниками. Набори рекомендуються для професійної сфери та домашніх майстрів.

Виробники пропонують інструменти, упаковані в зручний ящик із ПВХ з ручкою та аналогічну збірну упаковку, що спрощує їх зберігання, організованість, за потреби, транспортування. Розміри наборів, валіз, різні.

Що потрібно враховувати під час купівлі наборів ручних інструментів?

На ринку представлений широкий асортимент. Зважаючи на простоту їх конструкції при виборі відповідного набору слід керуватися в першу чергу високою якістю виконання. Важливо:

  • з міцного матеріалу, наприклад, з гарної інструментальної сталі;
  • відповідна геометрія губок, правильно профільовані наконечники та функціональні діаметри;
  • там, де це необхідно, налаштування з плавним регулюванням, можливо широким діапазоном роботи;
  • у разі гайкових ключів та викруток він оснащений тріскачкою, що значно полегшує роботу та скорочує її час, робота з одним налаштуванням інструменту;
  • ергономічна, міцна ручка, стійка до механічних пошкоджень, умов навколишнього середовища або хімічних речовин;
  • зубчасті затискачі та ручки, які збільшують можливості обладнання, дозволяють захоплювати всі види круглих предметів.

Ручні інструменти для професійної майстерні та домашнього гаража

Виробники різних пристроїв, що використовуються в будинках, громадських будинках та майстернях, застосовують у своєму обладнанні не тільки традиційні болти та шурупи, але й елементи з головками незвичайної форми. Мета цієї дії - запобігти відкручування кріплення третіми особами з міркувань безпеки. Виробники викруток у відповідь попит випускають нові насадки для викруток, які можна придбати в наборах, пропонуючи кілька десятків різних наконечників.

У ручних інструментах, тріскачках, завдання полегшити і скоротити час роботи. Хоча використання храпового механізму прискорює роботу, жодні ручні інструменти не можуть конкурувати з пневматичними та електричними пристроями з точки зору швидкості затягування, ослаблення. Їхня перевага в тому, що вони не вимагають стисненого повітря, електрики і можуть використовуватися в будь-яких умовах.

Різновиди наборів

У нашому каталозі знайдете ручні інструменти, від набору ключів гайкових всіх можливих розмірів до наборів спеціалізованих інструментів, призначених для професіоналів. У кожну з ящиків для інструментів входять не лише основні елементи, а й плоскогубці, викрутки, кусачки, адаптери, розетки.

Набори ключів

Набір ключів – це базове обладнання кожного майстра. Існує широкий вибір ключів, придатних для монтажних, ремонтних робіт. У нашій пропозиції всі види гайкових ключів, наприклад, набір торцевих та плоских ключів. Серед брендів лише популярні та шановні.

Набір торцевих ключів

Набір торцевих ключів - тип, що часто використовується для багатьох видів технічного, автомобільного, домашнього ремонту. Характерним елементом конструкції є наявність дванадцятигранного та шестигранного отвору під гайку. Він відрізняється прямим шпинделем, що має Т-подібну рукоятку. У магазині Інструмент Центр ви знайдете якісні торцеві ключі, які дозволять закручувати, відкручувати будь-який гвинт у домашніх умовах, під час ремонту автомобілів.

Набір гайкових ключів

Набір плоских ключів, підходить для послаблення, затягування гвинтів і гайок. Ці інструменти з шестигранною головкою найкраще підходять для легких робіт, що не потребують великого зусилля, для загвинчування, відгвинчування у легкодоступних місцях. У нашому каталозі набори від кращих брендів, наприклад Stanley.

Комплект електрика

Набір електрика дозволяє працювати з електроустановками. В асортименті є автомат для зняття ізоляції, ізолента, паяльник із оловом, тестер напруги, цифровий мультиметр. Всі ці елементи заховані в ящику для інструментів, який завдяки спеціальним відсікам дозволяє підтримувати порядок.

Купівля пристойного набору - це розумне вкладення, яке швидко окупиться. Більше не доведеться шукати викрутку, ритися в пошуках гайкового ключа і почуватися ніяково через шестигранний ключ. Як тільки ви закінчите, все складається у функціональні скриньки.

Вгору