Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Акумуляторні пили

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити пилку на акумуляторі у Києві

Акумуляторна пила – вибір для не довгих, але продуктивних робіт: у майстернях, присадибних ділянках, досить екологічне, мобільне рішення. З появою акумуляторних інструментів стало простіше виконувати завдання, пов'язані з роботою на вулиці, або де немає можливості підключення до електромережі.

Електропила акумуляторна має декілька різновидів:

  • шабельна пилка, має бути за сферою застосування, відв'язаною від проводів, які обмежують її свободу, адже часто доводиться з нею працювати на вулиці. Обрізання металевих труб (зокрема, газових), металевих не об'ємних конструкцій, обрізання дерев, дерев'яних каркасів будівлі, теслярські завдання, вирізування прорізів, пазів та інше;
  • ланцюгова акумуляторна пилка повноцінна заміна на бензопили, значно тихіше і простіше в експлуатації, зручна для роботи на висоті, з можливістю експлуатації в будь-яких погодних умовах;
  • лобзики на акумуляторі та циркулярки, при своїй мобільності та практичності, гарний варіант для важкодоступних місць, підходить для швидкого монтажу та може суттєво прискорити роботу на будівництві.

Переваги та характеристики електропили на акумуляторі

Своїми зовнішніми характеристиками акумуляторні електропили складно відрізнити від бензинових або електричних. Основу акумуляторного варіанту складають три основні частини - корпус з двигуном, акумуляторна батарея і шина з ріжучою ланцюгом.

Для зручнішого хвату багато виробників передбачають у конструкції дві рукояті, одна з яких може кріпитися з різних боків.

Ріжуче полотно електропили з акумулятором має чотири складові частини - пиляльний ланцюг, шина, що несе, ланцюгова зірочка, провідне колесо ланцюга.

Як обрати акумуляторну пилу?

Обираючи акумуляторну пилу, слід звернути увагу на такі параметри:

  • потужність пилки залежить від її здатності розрізати матеріали. Потужність акумуляторної пилки зазвичай вимірюється в ватах. Чим більше ватів, тим більшу роботу можна виконувати.
  • бренд, вагомий аргумент проти дешевих китайських моделей, якісний прилад має індикатор схеми розряду і відповідність акумулятора робочому параметру двигуна в інструменті;
  • зарядна станція для акумулятора, продуктивність батареї визначається не тільки її наповненням, а й якістю зарядного пристрою, він повинен відповідати стандартам та техніці безпеки. Купуючи підозріло дешеві зарядні пристрої, ви граєте в лотерею з можливими неприємними наслідками для інструмента та акумулятора;
  • перед купівлею акумуляторної пилки важливо перевірити, наскільки вона зручна для вас і не буде надто важкою. Якщо ви збираєтеся використовувати пилу протягом тривалого часу, то вам зручніше буде з легшою пилою.

Чому варто купити акумуляторну пилу в Інструмент Центрі?

Яку купити акумуляторну пилку вирішувати вам, але не нехтуйте технікою безпеки. Вибираючи пилку на батареї, переконайтеся, що вона зручно лежить у руці, її вага особисто для Вас комфортна і, ймовірно, не викликатиме сильного дискомфорту навіть при тривалій роботі. Вище описані основні переваги, на які слід звернути увагу при виборі електропили на акумуляторі. Щоб дізнатися, де можна купити інструмент у Києві та отримати консультацію щодо вибору, пропонуємо вам звернутися до Інструменту Центру. Ми розповімо, де купити акумуляторну пилу в Україні і як її вибрати, виходячи з ваших потреб.

Вгору