Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Комплектуючі для садових подрібнювачів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Комплектуючі для садових подрібнювачів
Купити корисні аксесуари для шредерів
Подрібнювач – практичний помічник у саду. Він може добре працювати, особливо у садах, які регулярно виробляють багато обрізків. Наприклад, гілки чи відходи листя можна легко подрібнити на дрібні шматочки. Обсяг садових відходів зменшується, тому біоконтейнер або компостер міститься набагато більше. Подрібнені обрізки дуже швидко розкладаються у вигляді компосту і перетворюються на особливо цінне, багате на поживні речовини добрива. У саду отриманий подрібнений матеріал використовується як мульча і може бути корисним ґрунтопокривним покриттям, наприклад, на грядках. У нас є різні моделі шредерів для вас в Інструмент Центрі. Основна відмінність проводиться між бензиновими та електричними подрібнювачами. Для більшості застосувань у невеликих та середніх садах добре підходять пристрої з живленням від змінного струму. Їх щодо дешево купити. Потужні пристрої живляться від високої напруги чи бензину, також підходять для складних робіт по подрібненню. Крім того, в нашому асортименті є корисні аксесуари для подрібнювачів, які ефективно допоможуть вам і забезпечать надійну роботу вашого садового помічника.
Мішки для садових відходів як мішки для збирання обрізків
У розділі «Аксесуари для подрібнювачів» ми пропонуємо вам обрані мішки для садових відходів, які ідеально підходять для збирання та транспортування обрізків. Поміщені під подрібнювачем, вони є практичним мішком для збору подрібнених гілок. Завдяки високій якості виготовлення та стабільному матеріалу вони надзвичайно міцні та стійкі, наприклад, до проколів або порізів гострими гілками. Садові відходи можна легко транспортувати завдяки міцним широким ручкам для перенесення. Мішки для садових відходів можна практично скласти після використання та прибрати, щоб заощадити місце.
Догляд та обслуговування садового подрібнювача
Як і у випадку з іншими садовими інструментами, для забезпечення надійної роботи садового подрібнювача необхідний регулярний догляд та технічне обслуговування. Ретельне очищення слід проводити після кожного етапу роботи. Слід зазначити, що різальні інструменти подрібнювача зазнають особливого навантаження і тому повинні регулярно заточуватись, регулюватись або замінюватись. Щоб пристрій продовжував нормально функціонувати після технічного обслуговування, заточування лез по можливості повинен проводити досвідчений фахівець. Для цього до ваших послуг професійна служба заточування. Однак, залежно від пристрою, можна замінити ножі самостійно. Інструкції із застосування містять цінну інформацію. Магазин Інструмент Центр пропонує вам високоякісні змінні леза як аксесуари для подрібнювачів. Так ви зможете насолоджуватися своїм садовим інструментом довгі роки, адже він завжди зробить всю роботу за вас швидко та надійно. Компетентні співробітники магазину Інструмент Центр будуть раді вас проконсультувати.
Аксесуари для садових подрібнювачів
Правильні аксесуари для подрібнювачів полегшать роботу у саду. Подрібнювач подрібнює гілки, обрізки живоплоту та багато інших садових відходів, придатних для компосту. Це полегшує транспортування. Особливе значення мають аксесуари, за допомогою яких можна легко заповнити обрізки та збільшити ріжучу здатність подрібнювача.
У нас ви знайдете велику кількість необхідних аксесуарів для садових подрібнювачів для хобі та професійного використання.

Вгору