Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Блоки подачі дроту

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Блоки подачі дроту купити у Києві

Пристрій подачі дроту - це приводний двигун і система роликів, що подають для MIG. Система може бути вбудована в джерело живлення (компактний) або окремий блок (SWF). Можуть мати привід із двома або чотирма роликами.

Продуктивність має вирішальне значення для стабільності та відтворюваності зварювання MIG.

Тиск ролика не повинен бути високим, інакше дріт деформується і це призведе до поганого підбору струму на контактному наконечнику.

У разі дроту з мідним покриттям занадто високий тиск на валки або використання валків з накаткою збільшує ризик відшаровування покриття (що призводить до накопичення міді на контактному наконечнику). Є три типи систем:

  1. Подаючі та притискні ролики. Звичайна система буває з набором роликів, один із яких з канавками, а інший – з плоскою поверхнею. Деякі приводні системи можуть мати верхні та нижні ролики з канавками. Є натягувач для регулювання тиску на дріт, що подається.
  2. Система Push Pull (Опція). Альтернативний варіант використання стандартного зварювального пальника MIG. Алюмінієвий дріт малого діаметра, 1 мм і менше, надійно подається за допомогою двотактної системи. При такій установці другий комплект роликів знаходиться у зварювальному пістолеті, що полегшує протягування дроту каналом. Недоліком системи можуть бути збільшені габарити та вага пістолета.
  3. Котушка на пістолеті (необов'язково). Ще один варіант стандартного зварювального пальника MIG. Дріт невеликого розміру може подаватися за допомогою невеликої котушки, встановленої безпосередньо на пістолеті. Недоліками цього є: збільшений розмір, громіздкість пістолета і висока вартість дроту через котушок невеликого розміру. Для подачі м'якого алюмінієвого дроту слід вибирати системи з подвійним приводом, щоб уникнути його деформації. Оскільки система забезпечує плавну подачу дроту, слід приділяти увагу роликам, що подають, і вкладишам.

Купити блок подачі дроту

Механізм або блок подачі дроту призначений для роботи із зовнішнім джерелом зварювання у напівавтоматичному режимі. Пропонуємо покупку пристрою для напівавтомата та інвертора за вигідною ціною у магазині Інструмент Центр в Обухові. На замовлення, з доставкою по Києву та всій Україні.

Вгору