Кількість
|
Вартість
|
||
|
Купити повітряні компресори
Повітряні компресори служать розробки стиснутого повітря та її подачі в пневмосистему. При виборі важливо знати, скільки обладнання буде підключатися одночасно, загальна витрата споживаного повітря всіх пневматичних інструментів і режим роботи. Використовуючи пневматичний інструмент, ви матимете можливість експлуатувати його на граничному рівні навантажень. Все, що потрібне для функціонування цього виду техніки – якісні компресори, що забезпечують необхідний рівень технічних параметрів.
Компресорне обладнання представлене в широкому асортименті моделей, варіантів виконання та призначення. Кожен тип має свої особливості, технічні та робочі характеристики, виходячи з яких необхідно вибирати той чи інший тип компресора:
- Безмасляний компресор – застосовується на підприємствах, де якість повітря на виході має відповідати певним вимогам. Особливо вимогливі до чистоти повітря виробництва фармацевтичної, електронної та харчової промисловості. Такі компресори не потребують мастила елементів, що труться. Завдяки своїй конструкції та використанню полімерних матеріалів - набагато простіше в обслуговуванні та не допускає попадання олії у повітря.
- Масляний компресор - головною особливістю роботи є необхідність підтримання рівня олії у двигуні та регулярної заміни фільтрів. У той же час масляний прилад є одним із найвищих продуктивних і надійних видів, якщо його не експлуатувати в промислових масштабах.
- Гвинтовий компресор — перевагою є його високі економічні показники завдяки принципу дії, що забезпечує кардинальне зниження енерговитрат. Гвинтовий повітряний компресор є практично найбільш затребуваним типом компресорного обладнання в більшості сфер свого застосування. Таку популярність можна пояснити цілим комплексом переваг, як, мінімальна витрата компресорної олії, невеликі габарити та рівень віброшумового навантаження, тривалий термін експлуатації. Крім цього, завдяки своїм особливостям забезпечує рівномірний потік стисненого повітря та підвищену продуктивність.
- Поршневий компресор - найчастіше зустрічається і застосовується у виробничій сфері, оскільки мають відмінні експлуатаційні характеристики. Їхня затребуваність обумовлена оптимальним співвідношенням вартості компресора та його характеристик. Крім того, купити компресорне обладнання поршневого типу означає економити електроспоживання за рахунок реле тиску, яке регулює витрату і подачу стисненого повітря до обладнання.
При виборі компресорів побутових або промислових компресорів звертайте увагу на характеристики продуктивності, потужності, максимального тиску, обсягу ресивера і напруги в мережі. Для багатьох споживачів важливу роль відіграють мобільність компресора та його розмір. Компресори поршневі є одними з мобільних. Найбільш зручні для безмасляні транспортування, на них ресивер не встановлений. Багато агрегатів, як поршневі, так і гвинтові, оснащені колесами та рукоятками для транспортування.
Щоб компресор був максимально сумісний з необхідним пневмоінструментом, не працюючи на зношування або, навпаки, не витрачаючи даремно енергію, варто ознайомитися з характеристиками:
- Потужність, кВт). Говорячи про цю характеристику, мають на увазі потужність приводу. Компресорну техніку комплектують електродвигунами, так і двигуном внутрішнього згоряння. ДВС ділять на бензинові та дизельні. Чим сильніший двигун, тим простіше нагнітати повітря. Проте зі збільшенням потужності зростає як продуктивність, а й витрата палива. Саме тому не можна вибирати компресор за принципом «чим потужніший, тим кращий». Такий підхід веде до невиправданого зростання виробничих витрат та збільшення собівартості продукції.
- Продуктивність (л/хв) компресора як для входу, так і виходу прийнято вказувати в одиницях об'єму середовища, що стискається на одиницю часу. Цей параметр залежить від діаметра циліндра, довжини ходу поршня та швидкості обертання валу. Компресори поділяють на три категорії: малої (до 10 м3/хв), середньої (10-100 м3/хв) та великої продуктивності (понад 100 м3/хв). Але апарат варто вибирати із запасом не менше 30% за продуктивністю порівняно із зазначеною в паспорті.
- Тиск компресора (бар). Робочий тиск компресора також підбирається виходячи з вимог інструменту, що використовується. Величина ця залежить від класу та потужності агрегату. Наприклад, для побутових потреб немає необхідності використання компресора високого тиску, досить невеликої машини з робочим тиском до десяти бар. Для великих підприємств таким показником не завжди можна обійтися і тому застосовуються більш потужні компресори.
- Об'єм ресивера (л). Ресивером називається резервуар, який служить для зберігання деякого запасу стисненого повітря. Чим більший обсяг, тим рідше включатиметься компресор, тобто збільшення обсягу ресивера знижує навантаження на компресор і двигун. Однак, варто врахувати, що чим менше ресивер, тим швидше рівень стисненого газу підніматиметься до максимуму і опускатиметься до мінімальної позначки.
- Захист від перегріву. Жодний поршневий компресор не може працювати безперервно протягом тривалого часу. Якщо відбір повітря перевищує продуктивність компресора, двигун не вимикатиметься. Це може призвести до перегріву компресора та виходу його з ладу. Саме тому компресор завжди повинен мати запас продуктивності.
Як розрахувати необхідну продуктивність?
Формула для підбору компресора виглядає так:
Витрата повітря інструментом × 1,2 <Продуктивність компресора
У магазині Інструмент Центр можна купити компресорне обладнання за доступною ціною в широкому асортименті. Якщо у Вас виникнуть труднощі при виборі необхідного компресора, наші кваліфіковані менеджери допоможуть дізнатися яка на обране компресорне обладнання ціна і зробити правильний вибір з урахуванням Ваших потреб і вимог до роботи.