Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Культиватори та мотоблоки Oleo-Mac

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Культиватори та мотоблоки Oleo-Mac
Мотокультиватори Oleo-Mac призначені для пожвавлення, пом'якшення та підготовки малих та великих ділянок землі до посіву та обробітку. Oleo-Mac пропонує повний асортимент мотокультиваторів Oleo-Mac: малі, для приватних користувачів, що займаються доглядом за овочами та садом, середньої потужності для найвибагливіших та професіоналів, що працюють на середніх ділянках.
Невелика мотика Oleo-Mac MH 155 K, компактна і проста в користуванні, підходить для різноманітних і періодичних робіт, таких як підготовка ґрунту для посіву газонів або посадки квітів, рослин та овочів.
Мотокультиватори Oleo-Mac середньої потужності мають різні характеристики, залежно від моделі. Oleo-Mac MH 175 RKS - це чудове поєднання маневреності, малої ваги та простоти використання. Ідеально підходить для приватного використання, для підготовки м'якого ґрунту в очікуванні посіву.
Призначені для інтенсивного використання в городах, садах або на ділянках середнього розміру, моделі Oleo-Mac MH 198 RKS поєднують простоту в користуванні та легкість із міцністю та високою продуктивністю. Ці мотокультиватори ідеально підходять для комфортної роботи на невеликих площах або низьких рослин.
Маленькі культиватори Oleo-Mac
Хороші для приватних користувачів, які мають невеликі городи та сади. Малий мотокультиватор Oleo-Mac MH 155 K призначений для роботи на землі, підготовки посівних матеріалів (наприклад, газону) та створення борозен для посадки городів, невеликих рослин та овочів. Стандартна модель оснащена набором 3+3 ножів для робочої ширини 46 см з незалежними ножами. Таким чином, ви можете працювати тільки з 2+2 ножами (32 см) або 1+1 ножами (22 см) для роботи між тісними рядами.
Культиватори Oleo-Mac середньої потужності
Модель Oleo-Mac MH 175 RKS – це мотокультиватор середньої потужності для приватних користувачів, яким необхідно підготувати м'який ґрунт до посіву або прополоти невеликий домашній город. Ця модель відрізняється прекрасним поєднанням керованості, малої ваги та простоти використання. Система ремінної передачі з ланцюгом у масляній ванні гарантує максимальну надійність. Міцна сталева конструкція та посилений кожух ланцюга захищають трансмісію від каменів та випадкових ударів.
Oleo-Mac MH 198 RKS призначені для найвибагливіших користувачів, яким необхідно вирішувати завдання у садах.
Ці моделі поєднують простоту у поводженні зі стійкістю та високою продуктивністю. Регульоване у всіх положеннях кермо і переднє колесо, що передає, забезпечують більший комфорт при використанні на будь-якому типі місцевості.
Мотокультиватори Oleo-Mac оснащені надзвичайно практичними аксесуарами, призначеними для різних цілей: борозни та плуги, що ідеально підходять для глибокої обробки твердих та необроблених земель або для підготовки ґрунту до обробки, бічні передавальні колеса для полегшення руху машин по твердих поверхнях або для використання в іншій обробці ґрунти.

Вгору