Кількість
|
Вартість
|
||
|
Купити зубила в Україні
Зубило - це ручний інструмент з довгим лезом і скошеною кромкою, по рукоятці вдаряють молотком або киянкою для різання та надання форми дереву, каменю, металу. Долота використовуються багатьма професіоналами, теслярами, скульпторами та монтажниками.
Сторіччя тому зубила зустрічалися різних розмірів, форм, стилів. Багато популярних тоді стилів і форм зникли. Однак основні критерії вибору зубил залишилися незмінними.
Існує кілька різних типів долота, кожен із яких найкраще підходить для різних застосувань. Нижче описано деякі з поширених типів зубил.
Зубила для кам'яної кладки
Підходять для різання цегли, цементних блоків та шлакобетону. Їх можна використовувати для видалення надлишків розчину. Долота мулярів мають тупу голівку для розламування та розклинювання матеріалів. Цей тип долота включає ручку захисту користувача, оскільки ці інструменти відносно важкі.
Кладочні долота часто прикріплюються до перфоратора та відбійних молотків, використовуються в процесі зносу. Гідравлічні циліндри та падаючі вантажі можуть застосовуватися для довбання у важких умовах.
Зубила по бетону
Для точних прорізів у бетоні. Ці долота мають ручку та міцне лезо зі скошеною кромкою, що прорізає бетон із додатком сили молотка.
Як використовувати долото по бетону
Процедура довбання бетону:
- Злегка візьміться за долото, обережно розташувавши вістря навпроти тієї області бетону, яку ви хочете витягти.
- Міцно візьміться за невелику кувалду або молоток, постукайте по головці долота з розумною силою. Продовжуйте зрізати бетон вістрям стамески.
- Розташуйте долото так, щоб лезо на всю ширину стосувалося бетону, а скіс був паралельний поверхні.
- Продовжуйте бити молотком по головці долота доти, доки не буде вилучено бажану кількість бетону.
Зубила по дереву
Невід'ємна частина будь-якого деревообробного цеху. Придатні для комерційного та домашнього використання. Доступні стамески для різьблення по дереву зі скошеними краями, що дозволяє застосовувати їх для чищення та чорнової роботи.
Деякі з основних типів стамески для деревообробки включають:
- Настільні - придатні для широкого спектру застосувань, ці долота можна тримати під рукою на столі для рубки та обрізки деревини.
- Врізні – мають товсті жорсткі леза, які підходять для виконання прямих пропилів, а конічні розміри – для виготовлення пазів та інших з'єднань.
- Зубила для очищення - відрізняються довгими лезами, для очищення канавок і видалення матеріалу з важкодоступних місць.
При опрацюванні дерев'яних швів та чистових швів, контурів, фасок результат суттєво залежить від якості, гостроти зубила. Воно має бути зносостійким, легко заточуваним, зручним у використанні і мати гарний баланс. Ми розрізняємо зубила для чистової обробки та ударної. Чистові зубила ідеальні для легких та середніх робіт. Їх зазвичай відбивають вручну, тому на кінці ручки немає сталевих обручів. З іншого боку, ударні долота рухаються ударом по інструменту (дерев'яним молотком для західних доліт і молотком із залізною головкою для японських). Що стосується леза, вони мають міцну конструкцію і обруч на кінці рукоятки.