Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

My Tools

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

My Tools
Бренд створений, щоб полегшити ваші завдання!
Технологічні інновації уможливили швидку, легку та зручну роботу, і компанія взяла в цьому участь, надавши кращі та надійні інструменти, які в кінцевому підсумку стають корисними для всіх, завдяки їхній стрічковій рулетці з нейлоновим покриттям, ергономічним формам, екологічно чистим та багатьом іншим факторам. .
Перевагою є 100% гарантія, яку дає бренд на продукцію, щоб тішити клієнтів.
Компанія вірить у результат та досконалість своїх інструментів. Любить творчість у садівництві та цінує той факт, що навколишнє середовище впливає на те, як ми всі відчуваємо та бачимо світ. А наша команда підтримає вас у будь-якій садовій діяльності з інструментами My Tools.
Матеріали TPR для продуктів MyTools
Традиційно ручки інструментів виготовлялися із пластику, гуми або мали обидва компоненти. Термопластичні еластомери, також звані термопластичною гумою (TPR), є матеріалами, які багаторазово розм'якшуються/плавляться при нагріванні і тверднуть при охолодженні. Перший термопластичний еластомер (TPE) став доступним у 1959 році, і з того часу з'явилося безліч нових варіантів таких матеріалів.
Для високоякісних ручних інструментів потрібно переконатися, що вони задовольняють усім критеріям: зовнішній вигляд і відчуття гуми, широкий діапазон щільності, консистенція продукту, гнучкість конструкції, стійкість до атмосферних впливів, стійкість до кислот, основ та інших рідин на водній основі. А ще компанія дбає про довкілля. TPE можна плавити, багаторазово деформувати та переробляти.
У ході кількох інноваційних продуктів TPE все частіше замінюють стандартні пластмаси та звичайні еластомери. Завдяки широким можливостям поєднання еластичної та термопластичної фаз ТЕП є одними з матеріалів, що найбільш динамічно розвиваються.
Термопластичні еластомери додають тактильні та візуальні поліпшення та забезпечують функціональні характеристики, такі як стійкість до олій для шкіри. Таким чином ці матеріали дозволяють підвищити якість більшості професійних ручних інструментів.
Виробники все частіше використовують TPE через значну економію коштів, можливу завдяки їхній здатності перероблятися на устаткуванні для пластмас. Звичайний каучук, будь то натуральний або синтетичний, є термореактивним матеріалом, який повинен піддаватися хімічній реакції зшивки під час формування або екструзії, зазвичай званої затвердінням або вулканізацією. Через цю реакцію він зазвичай не переробляється на стандартному устаткуванні для термопластів. Час, необхідне завершення реакції вулканізації, залежить багатьох чинників, проте зазвичай він становить від 1 хвилини за кілька годин. З іншого боку, процеси формування та екструзії термопластів, що використовуються для ТПЕ, дозволяють уникнути етапу зшивання і можуть забезпечити дуже короткий час циклу, який може становити лише 20 секунд.
Термопластичні еластомери додають тактильні та візуальні поліпшення та забезпечують функціональні характеристики, такі як стійкість до олій для шкіри. Таким чином ці матеріали дозволяють підвищити якість більшості професійних ручних інструментів.

Історія рівнів
Протягом усієї історії цивілізації люди будували все складніші конструкції і постійно стикалися з необхідністю ставити свої деталі горизонтально або вертикально. Люди навчилися використовувати основні закони фізики дуже швидко. Прості схилі, т. е. вантажі, підвішені на нитки, завжди давали досить точну вертикаль, а гнучка трубка, наповнена водою кінцями вгору, використовувалася як простий водяний рівень. Достеменно невідомо, чим користувалися єгиптяни, які збудували піраміди, але можна припустити, що люди, які змогли звести ці величні споруди, навчилися користуватися цими простими інструментами.
Перший рівень винайшов Мелхіседек Тевено (1620-1692) - багатий вчений-математик із Франції. Він описав конструкцію такого пристрою у листах до інших вчених із Лондона та Флоренції. Такі рівні вперше з'явилися у Франції та поступово поширилися на інші країни. Ранні спиртові рівні мали скляну колбу постійного внутрішнього діаметра та невеликої кривизни. Ця кривизна, природно, мала повітряну бульбашку вгорі в центрі колби. Пізніше фляги стали робити у вигляді «бочки» з більшим середнім діаметром, ніж діаметр по краях. Це дало можливість використовувати рівень у перевернутому положенні.
Як начинку використовувалися спирти, такі як етанол. Спирти мають низьку в'язкість і коефіцієнт поверхневого тертя, що дозволяє бульбашці вільно рухатися. Спирти мають набагато широкий діапазон температур рідини, вони не замерзають у колбах і не розколюють їх. Вони також почали додавати в рідину барвники для більшої контрастності бульбашок, іноді флуоресцентні.
Наступним щаблем спиртового рівня став рівень «бичаче око» — колба круглої форми з плоским дном і злегка зігнутою скляною поверхнею. Він працює по всій поверхні, тоді як традиційна лампочка забезпечує лише вирівнювання своєї осі.
У сьогоднішніх рівнях було багато покращень, що роблять цей інструмент складним технологічним пристроєм. Існують ударні рівні, призначені для роботи з плиткою або каменем, різноманітні конструкції, що полегшують огляд вертикальних колб, захист інструменту від ударів, падінь та інших впливів. Але основний принцип роботи не змінився з його винаходу.

Розгорнути
Вгору