Кількість
|
Вартість
|
||
|
Цвяхи для пістолета
Скоби та цвяхи для пневматичних степлерів в основному відрізняються розміром і товщиною дроту від скоб, що використовуються в ручних степлерах. Скоби або цвяхи набагато довші завдяки набагато більшій рушійній силі пневматичного степлера. Існують скоби з довжиною, аналогічною тим, що використовуються з ручними степлерами для оббивки.
Що таке цвяхи?
Цвяхозабивачі - це пневматичні, газові або електричні ручні інструменти, які зазвичай використовуються для різних робіт. Вони будуть використовуватися в меблевій, покрівельній, ремонтній, будівельній та оздоблювальній галузях, у широко зрозумілому промисловому секторі та під час періодичних робіт, які вимагаються від нас для дому та саду. Завдяки цвяхів можна швидко і зручно забивати велику кількість цвяхів, зберігаючи при цьому високу повторюваність, точність і ергономічність.
Тим не менш, щоб цвяходер виконав своє завдання, необхідно не тільки правильно вибрати інструмент, але перш за все правильно підібрати тип цвяхів під специфіку роботи, що планується.
На що звертати увагу при виборі цвяхів для цвяхів?
При виборі цвяхів для цвяхів слід враховувати кілька ключових технічних аспектів. До них відносяться, насамперед, призначення цвяхів, їх діаметр, довжина, тип цвяхів, кут нахилу, тип голівки, кількість штук в упаковці, а також сумісність із конкретними типами інструментів.
Призначення цвяхів для пістолета
Цвяхи, що використовуються в цвяхів, в основному використовуються для покрівельних робіт і для з'єднання різних будівельних елементів з дерева, пластику, металевих листів і дерев'яних дощок. З цієї причини на ринку переважають цвяхи для дахів, цвяхи для врізання різних кріплень у бетонні, сталеві та дерев'яні конструкції, цвяхи для дерев'яних конструкцій та дощок або цвяхи для столярних та оздоблювальних робіт.
Призначення цвяхів визначається, у тому числі, за розмірами, матеріалом виготовлення та покриття, яким він покритий і за нахилом цвяхів.
Тип цвяхів
Цвяхозабивачі підходять для гладких і кільцевих цвяхів. Гладкі цвяхи призначені для з'єднання елементів дерев'яних конструкцій та виготовлення столярних виробів. Найчастіше їх виготовляють із сталевого холоднотягнутого дроту. Кільцеві цвяхи, завдяки своїй конструкції, гарантують набагато міцніше з'єднання матеріалів, завдяки чому вони, серед іншого, використовуються для виготовлення піддонів, кріплення кроквяних ферм, забивання меблів та інших складних столярних робіт.
Розміри цвяхів
Розмір цвяхів повинен відповідати типу планованих робіт і матеріалах, що з'єднуються, а також технічним параметрам цвяхозабивача. Найменші цвяхи мають розмір 13 мм, а найдовші цвяхи можуть перевищувати загальну довжину 90 мм. Діаметр цвяхів також важливий. Зазвичай він становить від 28 до 37 мм.
Кут нахилу цвяхів
Кут нахилу визначає ступінь їхнього відхилення від вертикалі. Цей параметр є важливим для цвяхів, з'єднаних послідовно. Чим більший кут їх з'єднання, тим простіше користуватися цвяхом і виробляти кріплення в важкодоступних місцях. Крім прямих цвяхів на ринку зустрічаються ще й цвяхи, що відхиляються від вертикалі в межах 15-34 градуси.