Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

GENERGY

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

GENERGY
Genergy є провідним брендом на іспанському ринку з продажу портативних генераторів завдяки своїй визначній якості. Він має широкий асортимент електричних генераторів як для професіоналів, так і для приватних осіб, і для будь-яких потреб: бензинові генератори з інверторною технологією, безшумні, з дистанційним керуванням і т.д.
Genergy є однією з торгових марок групи SG, компанії з Ла-Ріохі, розташованої в Калаоррі, заснованої в 2008 році і стала національним та міжнародним еталоном у секторі промислових поставок та обладнання.
Компанія займається виробництвом та оптовим продажем електричних машин, автономних, сільськогосподарських, лісових та відновлюваних джерел енергії. Філософія полягає в тому, щоб пропонувати нові рішення для нових потреб, і принцип полягає у створенні продуктів, які спрощують, заощаджують гроші та прискорюють роботу будь-якого оператора у цих секторах або на приватному рівні. Для цього компанія забезпечує обладнання найсучаснішими технологіями на ринку, розробляючи відмінні компоненти або аксесуари, щоб зробити їх роботу більш ефективною, а їх використання універсальним.
Напевно, Genergy прагне диференціації у цьому секторі, просуваючи співвідношення якості/обладнання/ціни/обслуговування своєї продукції. Слоган компанії приблизно визначає профіль. «Ми маємо стратегічний план. Н5 називається «робити все правильно».
Фірма Genergy Spain знаходиться в Мадриді, Кундінамарка, Іспанія. Genergy Spain - відома фірма в Іспанії, що працює у всьому світі.
Подробиці:
• Адреса: Мадрид Кундінамарка
• Країна: Іспанія
• Основні продукти: сонячні генератори, портативні сонячні генератори
• Рік заснування: 2011
• Фокус експорту: Китай, Німеччина, Гонконг, Індія, Філіппіни, Пакистан
• Передбачувана кількість працівників: 201–300 осіб
• Зареєстрований капітал: менше 1 мільйона доларів США.
• Статус власності: приватна компанія з обмеженою відповідальністю
• Відсоток експорту: 11% – 20%
• Розмір заводу: 1000-3000 квадратних метрів
• Виробничі лінії: 4
• Розмір дослідницької групи: 11–50 осіб.
• Послуги з контракту: Послуги з проектування, що пропонуються
Детальна інформація про Genergy
Іспанська компанія, заснована у 2007 році. Штаб-квартира знаходиться в Калаоррі (Ла-Ріоха). З самого початку вони спеціалізуються на виробництві переносних електрогенераторів та всіх типів машин з тепловим двигуном. Спочатку працювали під торговою маркою GENERGY, яка стала еталоном групи. Ключ до успіху заснований на 5 основних принципах: диференціація, якість, імідж, передпродажне та післяпродажне обслуговування. Прихильність всіх, що входять до групи SG, робить компанію основним вибором у професійних торгових точках.
ФІЛОСОФІЯ
Філософія заснована на пропозиції нових рішень для нових потреб ринку. Для цього компанія постійно розвивається та впроваджує інновації у пошуку відмінних продуктів з високою доданою вартістю. Докладаються всі зусилля, щоб дистриб'ютори та клієнти були в курсі найкращих та останніх новин.
ЯКІСТЬ
Завдяки досвіду та постійним зусиллям щодо покращення та вдосконалення кожної деталі, в даний час бренд пропонує ряд машин перевіреної якості. За останні роки GENERGY завоювала довіру сотень дистриб'юторів та тисяч кінцевих споживачів. Саме вони своєю довірою та вірністю цінують позитивні результати всієї цієї роботи.
ДИЗАЙН
Останніми роками точки продажів помітно змінилися. Його бетонні підлоги поступаються місцем дерев'яним або керамічним, грубі полиці минулих років перетворилися на сучасні і ретельно продумані продуктові лінійки. Так само все більш помітне значення набуває імідж продукту. Кожен з референсів здатний передати сам собою свою солідність, якість, надійність, довіру і оснащеність. Основні елементи при залученні клієнта продукту.
ПІДПРОДАЖ
Правильна порада та подальший вибір мають життєво важливе значення для технічного продукту. Продаж кожному покупцю обладнання, що відповідає його потребам, є основним пріоритетом. У SG-GROUP є висококваліфіковані технічні фахівці, які готові допомогти.
ПІСЛЯ ПРОДАЖУ
Після продажу тієї чи іншої продукції компанії, ви не залишитеся з не вирішеною проблемою чи питанням віч-на-віч. Ви гарантовано отримаєте грамотну консультацію наших менеджерів.

Розгорнути
Вгору