Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Культиватори та мотоблоки STIHL

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Мотоблоки, культиватори та навісне обладнання STIHL

Садовий культиватор для обробки ґрунту!
Культиватори STIHL полегшують скопування ґрунту та грядок. Для економії зусиль та ефективної підготовки посадок.

Садова мотика STIHL: надійний помічник при перекопуванні ґрунту

Скопування ділянки землі – це важкий та трудомісткий процес. Але водночас ця робота необхідна обробки землі. Саме тому садові мотики давно стали одними з перевірених помічників садівників, фермерів та ландшафтних дизайнерів. Неважливо, на малих, великих чи звивистих ділянках: потужна мотика полегшує розпушування та перевертання ґрунту. В інтернет-магазині Інструмент Центр ви можете замовити мотокультиватори STIHL для скопування ґрунту на присадибній ділянці.

Багатофункціональна роторна мотика

Чи вирощуєте ви свій салат-латук на невеликій грядці або різноманітні рослини на великому полі: вкласти гроші в роторну мотику варто всім, хто хоче створити здоровий і потужний ґрунт без особливих зусиль.

Крім різання та розпушування ґрунту, що збільшує поглинання кисню ґрунтом, за допомогою садових культиваторів ви можете вносити мульчу, перегній та компост, забезпечуючи тим самим багатий на поживні речовини верхній шар ґрунту. Особлива форма та розташування мотижних зірочок на культиваторах STIHL дозволяє робити це особливо ефективно.
Щоб запропонувати вам оптимальний інструмент для будь-якого ґрунту та будь-якої ділянки землі, у нашому асортименті ви знайдете моделі, що відрізняються за кількістю зірочок, потужністю двигуна та швидкістю викопування. Таким чином, STIHL пропонує придатні приладдя для ґрунтофрез для будь-якого стану ґрунту. До них відносяться спеціальні насадки, які збільшують вагу агрегату, щоб Ви могли успішно працювати навіть на твердому ґрунті. Не менш практичним є комплект залізних коліс, які значно полегшують роботу на складних та горбистих ділянках.

Вгору