Як вибрати бензиновий триммер для дачі

Найкращий триммер для трави: бензинова модель?

Вам не обов'язково купувати триммер з бензиновим двигуном, тому що у вас є два інші варіанти: моделі з акумуляторним приводом та моделі з електродвигуном. Обидва значно легші за вагою, ніж бензиновий варіант, але й такі потужні. Відповідно, вони менш придатні для розчищення підліску та густішої трави. Крім того, їхнє оптимальне місце використання не обов'язково є особливо великим газоном, тому що те, як довго ви можете косити ним, обмежене в обох випадках: або акумулятором, або довжиною кабелю живлення. З іншого боку, тестування газонокосарки з бензиновим двигуном означає можливість працювати доти, доки не будуть витрачені запаси бензину.

Зміст:

  • Бензиновий триммер = кущоріз
  • Кращі тримери для газонів з бензиновими двигунами порівняно з першого погляду
  • Найкращий триммер для трави: бензинова модель?
  • Ви можете вибирати між різними системами різання
  • Особистий тест: кущоріз чи триммер із бензиновим приводом?
  • Часті питання: Питання про тримери для газонів з бензиновими двигунами

Ви можете вибирати між різними системами різання

Щоб з'ясувати, яка газонокосарка з бензиновим двигуном стане для вас переможцем у порівнянні, слід детальніше ознайомитися з різними ріжучими системами, якими зазвичай оснащується такий пристрій. Як правило, кущоріз має лінійну головку та дискові ножі:

  • Льоска: при тестуванні тримера з бензиновим двигуном ви повинні використовувати волосінь там, де на шляху є перешкоди. Це може бути, наприклад, коріння дерев, паркани та стіни. Рекомендується використовувати гнучкий інструмент, щоб не пошкодити їх та пристрій. Ліски, що знаходяться на головці тримера, при включенні двигуна коси натягуються і можуть просто зрізати травинки. Однак на більше вони не здатні: для підліску цей інструмент не підходить.
  • Ніж: якщо під час роботи немає ризику пошкодити що-небудь, крім трави та кущів, використання інструменту-ножа дуже ефективно. Існують різні варіанти, які ви можете використовувати у різних ситуаціях. Лезо для стрижки трави, як випливає з назви, підходить для простих газонів. Однак, якщо ви оснастите триммер з бензиновим двигуном в тесті ножем для чагарників, можна також подрібнити підлісок, що не здеревів..
Акумуляторна або електрична модель може виграти в порівнянні з бензиновим тримером за ціною, але не в порівнянні з продуктивністю. Ви повинні вибрати ту модель, яка найкраще підходить для ваших цілей. Вам потрібна потужність бензинового двигуна тільки для того, щоб видалити деякі бур'яни, що бурхливо ростуть.

Кущоріз чи тример із бензиновим приводом?

Випробування тримера для газону має сенс, якщо ви не хочете видаляти з його допомогою кострубаті кущі або тонку деревину, тому що саме тут він зазвичай досягає своєї межі.

Також такий тример можна оснастити пиляльним полотном, що уможливлює цю роботу, але частіше зустрічається такий інструмент з кущорізом.

Такий кущоріз - це, так би мовити, кущоріз наступного рівня. Оскільки він має значно більшу потужність, в основному використовується для роботи в громадських місцях, але менше для садівників-аматорів: у домашніх садках зазвичай достатньо кущі для виконання необхідної роботи.

До речі, той факт, що кущоріз показав би більш високу продуктивність, ніж тример для трави з бензиновим двигуном у тесті у вашому саду, не обов'язково очевидний із потужності. Для кущорізів вони становлять від 700 до 2500. Проте зрештою потужність визначається робочим обсягом. Вибір кращого аксесуару для відпочинку також повинен залежати від ціни пристрою і від того, чи ви віддаєте перевагу двотактному або чотиритактному двигуну.

Якщо триммер у вашому тесті оснащений бензиновим двигуном, вам доведеться зважати не тільки на високий рівень шуму, але і з деякою вагою. Кущоріз слід використовувати лише з відповідним обладнанням. На додаток до ременя для перенесення це має насамперед включати захист очей та вух.

Часті питання про тримери для газонів з бензиновими двигунами

Бензиновий тример кращий за електричний або бездротовий пристрій?

Не обов'язково. Пристрій з бензиновим двигуном потужніший і також може видаляти підлісок. Його можна використовувати для роботи на великих газонах. З іншого боку, такий тример ще й гучніший і важчий. Крім того, він вимагає значно більшого обслуговування, ніж електричний або акумуляторний триммер, і багато людей вважають бензин шкідливим для довкілля.

Коли тример для трави кращий за газонокосарку?

Оптимальними місцями використання є ті, де доступ до газонокосарки більше неможливий через те, що вона надто громіздка. Така справа, наприклад, на узліссях, парканах і під кущами. Якщо ви хочете прибрати підлісок, потужна бензинова мотокоса також підійде набагато краще.

Чи є універсальний інструмент для тримера?

Ні. Тример для газонів зазвичай завжди оснащений різними системами різання, щоб відповідати різним складним вимогам. Нитка може прорізати підлісок не більше ніж ніж подрібнювача тонкі травинки.