Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Solo

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Бренд Solo

У 1948 році брати Ханс та Хайнц Еммеріх розробили перший невеликий двотактний двигун вагою 14,3 фунта, що було неймовірним досягненням того часу. Незабаром після цього, 1951 року, брати розробили перший у світі ранцевий розпилювач із приводом від двигуна. Замість використання стаціонарних насосів із приводом від двигуна, довгих розпилювальних шлангів та великої кількості персоналу, нові машини могли експлуатуватися «поодинці», лише однією людиною – так народилася майбутня торгова марка.

Сьогодні SOLO Incorporated – світовий лідер та новатор у виробництві рюкзаків, ручних та одноручних компресійних розпилювачів. До інших продуктів Solo відносяться розкидачі, повітродувки та повітродувки, а також відрізні машини. У 2012 році Solo запустили більш міцний, технологічний та інноваційний бренд відрізних пилок для різання таких матеріалів, як бетон, сталь, асфальт, виливок або камінь.

Продукція Solo міцна та довговічна. Саме тому вони скрізь обирають фермерів, професійних ландшафтних дизайнерів, будівельників та садівників. Якщо ви покладаєтеся на обладнання, яке сприяє вашому існуванню, має сенс вибирати тільки те, що підвищить вашу ефективність та продуктивність.

Мета SOLO проста - досягти кращого! Завдяки інноваціям, інтелектуальному проектуванню та якісним виробничим технологіям ми прагнемо надавати обприскувачі, повітродувки, розкидачі та відрізні пилки найвищої якості, представлені сьогодні на ринку.

За останнє десятиліття Solo продемонструвала виняткове зростання інновацій, технологій та продуктивності.

Solo продовжить підвищувати продуктивність професіоналів, кошти для існування яких залежать від їхньої продукції, за рахунок постійних інновацій та розширення виробництва.

Solo продовжить роботу з експертами з навколишнього середовища для розробки та виробництва продуктів, які не завдають шкоди навколишньому середовищу, але відрізняються потужністю, продуктивністю та довговічністю.

Маючи цю міцну основу, Solo продовжить інвестувати у своє зростання, щоб збільшити свою частку на ринку рюкзаків та портативних обприскувачів.

ЗМІНИ 2020 р.

  • Після 50 років у тому ж будинку Solo переїде на більший об'єкт, який буде відповідати зростанню виробничих та транспортних зусиль.
  • Solo розробила нові продукти з інноваційними функціями батарейного живлення, які підвищать продуктивність кінцевих користувачів та будуть екологічно безпечними.
  • Нещодавно створене стратегічне партнерство збільшить можливості збуту.
  • Solo розширить свою команду, щоб задовольнити зростаючі потреби бізнесу.

Захист рослин, боротьба зі шкідниками, санітарне постачання, дезінфекція ... будь ви випадковим користувачем, вимогливим приватним користувачем або професіоналом, ви гарантовано знайдете правильний продукт, який відповідає вашим вимогам, у нашому великому асортименті обприскувачів та майстрів. робота з батарейним живленням або з двигуном внутрішнього згоряння.

Solo пишається тим, що має довговічний продукт з повним післяпродажним обслуговуванням та резервним копіюванням запасних частин!

Розгорнути
Вгору