Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Акумуляторні ланцюгові пилки Husqvarna

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Бензопили Husqvarna з батарейним живленням відомі у всьому світі своїми потужними, надійними високоякісними бензопилами, які можна використовувати у найважчих умовах. Лінія акумуляторних ланцюгових пилок тепер є винятком, крім додаткових функцій, таких як виключно низький рівень викидів, низький рівень шуму і низький рівень вібрації.

Тиха робота ланцюгових акумуляторних пилок Husqvarna

Для професіонала з догляду за деревами однією з найбільших переваг використання акумуляторної ланцюгової пилки Husqvarna є їх напрочуд тиха робота. Знижений рівень шуму дозволяє працювати в чутливому до шуму середовищі протягом тривалих періодів часу без серйозних збоїв, викликаних бензопилою. Ось чому багато професіоналів вважають свою акумуляторну ланцюгову пилку Husqvarna найкращим триммером для дерев для використання в міських та приміських умовах.

Прийміть будь-який виклик з комфортом та впевненістю – і все це одним натисканням кнопки! Ці пили не тільки легко запускати, вони також прості в зберіганні, не вимагають особливого обслуговування і майже на 1 кг менше, ніж акумуляторні бензопили інших виробників.

Позбавтеся безладу і суєти, пов'язаних з використанням бензину, і увімкніть акумулятор, випробувані та перевірені пили дійсно дають вам фантастичну продуктивність, протягом усього терміну служби працюватимуть набагато дешевше.

Купити ланцюгову акумуляторну пилу Husqvarna

Багато домовласників звертаються до ланцюгових пилок з батарейним живленням для спрощеного, безшумного та швидкого прибирання двору. Ці пили відрізняються від своїх побратимів із бензиновим двигуном тим, що вам не потрібно зберігати паливо або турбуватися про те, що це паливо з часом хімічно розкладеться. І, швидше за все, у вас вже є кущоріз або інший бездротовий інструмент, який використовує той самий акумулятор, що і ланцюгова пилка. Видалити повалену гілку або впустити невелике дерево так само просто, як вийняти акумулятор з іншої машини і вставити його в бензопилу, заповнити масляний резервуар стрижня і розрізати. Вся операція чиста, тиха та позбавлена клопоту. Більше того, коли йдеться про потужність, інструменти професійного рівня дуже вигідно відрізняються від бензопилу.

Купити ланцюгову акумуляторну пилку у фірмі Husqvarna для бездротової свободи

Акумуляторна ланцюгова пилка Husqvarna дозволяє працювати в будь-якій частині вашого двору, без дротів чи бензину. Кожна електрична акумуляторна ланцюгова пилка призначена для того, щоб ви могли виконувати свою роботу правильно в будь-який час і в будь-якому місці.

Легко, ергономічно та ефективно

Акумуляторні бензопили Husqvarna забезпечують більш тиху роботу, меншу кількість вібрацій, відсутність диму та запуск за допомогою кнопки. Крім того, електричні пили не вимагають обслуговування двигуна, що заощаджує ваш час та гроші. Багато хто називає акумуляторні блоки найкращим вибором для домашнього використання, тоді як більше професіоналів, ніж будь-коли, згодні з тим, що комерційні акумуляторні пилки мають більші переваги в порівнянні з бензиновими моделями.

Акумуляторні ланцюгові пилки Husqvarna – це майбутнє!

Потужність та продуктивність з електричними акумуляторними бензопилами. Не потрібно йти на компроміс щодо потужності та продуктивності тільки тому, що ви використовуєте електричну пилку. Акумуляторні ланцюгові пилки Husqvarna мають високий крутний момент, що дозволяє багатьом моделям працювати не гірше, ніж їх бензинові аналоги.

Купити акумуляторну ланцюгову пилку Husqvarna

Завдяки довговічним безщітковим двигунам, високим швидкостям ланцюга та зручній ергономіці наші акумуляторні бензопили є чудовою альтернативою традиційному обладнанню.

Вгору