Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Акумуляторні ланцюгові пилки STIHL

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Надзвичайно тихий та зручний у використанні інструмент

Акумуляторні ланцюгові пилки Штиль для догляду за деревами розроблені та рекомендовані для роботи в місцях, що потребують тиші, без необхідності використання засобів захисту органів слуху.

Ланцюгові пили акумуляторні марки Stihl використовуються для догляду за деревами. Відсутність кабелю дає повну свободу у роботі, роблячи її легкою та приємною. Відсутність вихлопних газів та низький рівень шуму роблять їх екологічно чистими.

Пари бензопили не дозволяють дихати, а створюваний ними шум позбавляє вас бажання працювати? А може, вас дратує сплутаний кабель під ногами? Більше ніяких нервів, час для новинки у вигляді акумуляторної пилки по дереву.

Як працюють акумуляторні ланцюгові пилки штиль?

Як випливає із назви, робота акумуляторних бензопил залежить від акумулятора. Це свого роду серце пристрою, яке потребує циклічної зарядки для роботи протягом певного періоду часу. Завдяки цьому акумуляторна бензопила є повністю мобільним пристроєм, оскільки не обмежується електричним кабелем та необхідністю підключення до джерела живлення. Не треба турбуватися про заправку. Акумуляторні пилки не виділяють вихлопних газів і є екологічним рішенням. Не забруднюють довкілля шумом - вони настільки тихі, що оператору не потрібно використовувати додаткові засоби захисту слуху.

Мінуси вибору акумуляторної ланцюгової пилки по дереву Штиль

Інноваційні рішення мають і зворотний бік. У нього, безперечно, досить короткий час роботи для акумуляторних пилок. Цілком зарядженого акумулятора вистачає приблизно на годину, після чого його необхідно знову підключити до зарядного пристрою. Частково вирішення цієї проблеми - купівля другої батареї, яку можна використовувати як взаємозамінні. Проте слід зазначити, що ця деталь є відносно дорогою і може стати серйозним тягарем для домашнього бюджету. Крім того, такий спосіб продовження роботи пристрою не підійде у місцях без електрики, де немає можливості поперемінної зарядки акумуляторів. Акумуляторні бензопили зазвичай мають меншу потужність, ніж їх бензинові версії.

Як купити акумуляторну ланцюгову пилку штиль

Вибір ідеального варіанту серед акумуляторних бензопил повинен передувати аналіз власних потреб та очікувань. Необхідно визначити суму, яку ви можете витратити на покупку нового обладнання.

Якщо акумуляторна ланцюгова пилка призначена для універсального використання, варто перевірити довжину її шини. Чим він довший, тим за його допомогою можна вирізати товсті шматки дерева. З іншого боку, якщо потрібний інструмент для догляду за деревами, подумайте про вибір акумуляторної пилки або акумуляторної пилки для різання гілок. Можливість регулювання стріли дозволить виконувати необхідні садові процедури, не піднімаючись сходами та не виконуючи роботи на небезпечній висоті.

Акумуляторні ланцюгові пилки штиль

Кому найбільше сподобається акумуляторна пилка по дереву? Безумовно, всім ентузіастам інновацій та технологічних рішень, а також людям, які цінують еко-пропозиції. Відмінне рішення для присадибних ділянок, де важлива мобільність та необмежене поле дії кабелю. Завдяки безшумній роботі та відсутності викидів вихлопних газів вона є чудовим вибором для міських садів. Використовуючи моторну акумуляторну пилку, ви не забруднюєте довкілля та не турбуєте сусідів. Так що купити акумуляторну ланцюгову пилку штиль означає вибрати комфорт і функціональність, а наш інтернет магазин Інструмент Центр допоможе зупинитися на тій чи іншій моделі.

Вгору