Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

CEDIMA

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Бренд CEDIMA

Якість, ефективність, а також гарне та якісне обслуговування - під цим девізом компанія Cedima з 1984 року розробляє та продає алмазні інструменти та верстати для будівельної галузі. Компетентні та кваліфіковані співробітники забезпечують високий рівень якості продукції та обладнання з погляду продуктивності, надійності та ефективності. Cedima прагне постійного вдосконалення процесів і тим самим гарантує постійну сертифікацію відповідно до DIN ISO 9001:2015.

Здебільшого успіху в Німеччині та за кордоном за останні 30 років Cedima зобов'язані величезній довірі своїх клієнтів з будівельної галузі, галузі свердління та розпилювання бетону. Сьогодні бренд експортує алмазні інструменти та верстати у більш ніж 65 країн світу.

Принципи Cedima – показати співробітникам, діловим партнерам та зацікавленій громадськості, якими ми бачимо себе та нашу компанію, і які основні цілі та цінності ми переслідуємо.

Якість – ми підтримуємо нашу продукцію!

  • Завдяки спеціальній оцінці якості, стандартизованому виробничому процесу та постійному моніторингу виробництва нашим досвідченим персоналом ми гарантуємо максимальну якість та надійність.

Задоволеність клієнтів - пліч-о-пліч до успіху!

  • 30-річний досвід роботи робить нас надійним партнером у галузі алмазних інструментів та верстатів. Спілкування, чесність та довіру становлять основу успішних стосунків зараз і в майбутньому.

Сервіс – на місці!

  • Наш сервіс має значення! Наші віддані справі та компетентні співробітники пропонують індивідуальні консультації та індивідуальні рішення. Наша всесвітня мережа продажів дозволяє нам завжди бути для вас доступними. Завдяки розширенню партнерських відносин зі збуту та обслуговування ми можемо забезпечити короткі терміни постачання та обслуговування.

Універсальність – матеріал занадто твердий, машина не підходить? Ми можемо допомогти!

  • Наш широкий асортимент продукції пропонує відповідні рішення майже для будь-якого застосування, наприклад, широкий вибір пиляльних алмазних полотен, алмазних свердлів, а також алмазного каната і відповідних настільних пилок, швонарізчиків, стенорізних верстатів, канатних пилок і бурових причепів.

Інновації – разом, у ногу з часом!

  • Наш відділ досліджень і розробок завжди знаходиться в пошуку нових оптимізованих рішень для багатьох сфер застосування. Перед випуском ринку все новостворені продукти проходять випробування на ефективність і результативність у наших власних сучасних лабораторіях. Крім того, ми можемо запропонувати інноваційні рішення для спеціальних проектів під час будівництва тунелів та підводних споруд, а також при демонтажі бетону.

Екологічність – дивимось у майбутнє із зеленого боку!

  • Як компанія, ми несемо особливу відповідальність за довкілля та майбутнє, тому ми приділяємо особливу увагу економічній ефективності та екологічності нашої продукції. З введенням нашого еко-маркування CEDECO ми вносимо активний внесок у захист клімату та навколишнього середовища.

Завдяки активній співпраці з нашими клієнтами та безлічі партнерів зі збуту та обслуговування, компанія гарантує орієнтацію на користувача продуктів Cedima, а також короткі терміни постачання та обслуговування.

Cedima - одна з небагатьох компаній, що пропонують весь необхідний алмазний інструмент, верстати та послуги з перших рук. Це робить її сильним партнером України.

Для наших клієнтів у будівельній галузі ми пропонуємо повний високоякісний асортимент продукції Cedima. Залежно від завдання компанія постачає такі вироби, як відрізні кола, шліфувальні диски чи скребки для будівництва. Ви також можете придбати швонарізчики та дрилі CEDIMA за низькою ціною в Інструмент Центрі. Велика програма дозволяє різання бетону, асфальту або каменю. Навіть філігранну плитку можна легко розрізати на професійних спеціальних верстатах Cedima. Цей міцний інструмент також надійно виконує свою роботу під час будівництва доріг, наприклад, при роботі на бордюрах.

Розгорнути
Вгору